Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy néha totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morals kérdése:

Normális, hogy néha totál elegem lesz a nőkből?

Figyelt kérdés

Üdv!


Vannak periódusok amikor már komolyan az agyamra megy általában a női nem, a sok tucatcsaj, a picsogás meg a hiszti. Félreértés ne essék, teljesen heteroszexuális vagyok, és kívánom a nőket, de csak fizikailag és rövidtávon, mert baromi hamar felidegesít a butaság, az ármánykodás, a nonstop szarkavarás és a bájolgás. A barátnőmtől is néha a falra mászom sajnos;)

Vannak még így ezzel férfiak, mondjátok hogy nem vagyok egyedül? :)


2010. szept. 27. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nő vagyok,de teljesen megértelek! :D Gondolom,itt főleg a 16-22 korosztályra gondolsz...néha tényleg elviselhetetlenek tudunk lenni,én ezt belátom! :)
2010. szept. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Holdtündér ***** válasza:

Megértelek. Sajnos sok ilyen nő van.

Ma is milyet láttam a HÉVen. Kis szőke csücsöriszájú liba, ott tette magát a barátnőjével, aztán mikor felálltak leszálláshoz készülődni a csaj meglátta hogy két fiatal srác áll az ajtónál. És elkezdte előttük tenni az agyát aminek a barátnője látta kárát. :S

Nagyon durva.

2010. szept. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, csak engem mindkét nem ostobasága zavar. Tehát úgy az emberi fajé...
2010. szept. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Normális, velem is sokszor van. Általában a barátnőim barátnői tudnak nagyon, nagyon durván kikészíteni. A hülye tanácsok a csajomnak, áskálódás, irigység, rám hajtanak aztán azt hazudják, hogy én kezdtem ki velük, stb. Emellé még jó pofát is kéne vágni, miután hatalmas jelenetek után végre van kegyes "megbocsátani" a barátnőm a nagy semmiért, majd kezdődik minden előröl. Ilyenkor van amikor elszakad a cérna.
2010. szept. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért a pasik is tudnak elviselhetetlenek lenni,de tény h. a nőknek több hülyesége van.De ez van ezt kell szeretni, idővel elmúlik.
2010. szept. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek!

Bár most magam, és általában a nők ellen beszélek,de valami szörnyű,hogy miket tudunk művelni.

A mai fiatalokat megbolondítja az,hogy mindig az aktuális trendet kell követni,és aki nem így tesz,nem is ember.

Látják a tv-ben a sok marhaságot és utánozzák.

Hatalmas baj van az értékrenddel!

A napokban láttam képeket egy 17 éves lányról az egyik közösségi oldalon,és olyan fotókat publikál magáról,hogy a Playboy-ban sem látni különbet.

Gratulálok,ez kell a fiatalságnak,és a szülőknek is!

Fiúk,most őszintén?

Kit értékeltek jobban?

Egy olyan lányt,aki igaz,hogy nem egy Vénusz,de letisztult,okos és nem az az elsődleges célja,hogy ő legyen a következő Paris Hilton,

Vagy egy tipikus "rózsaszín ostoba tucatcsajt",aki annyira sötét,hogy a második mondata után már rosszul vagy tőle?

2010. szept. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez így normális. Viszont azt is jelenti, hogy rossz közegben mozogsz. Úgy értem én egy joviális mosollyal nyugtáztam a környezetem ilyesfajta viselkedését, és inkább másokkal barátkoztam. Őket muszáj volt elviselni, de ha túlteszed magad azon, hogy meg akard változtatni őket vagy bármi ilyesmi akkor nem fog idegesíteni, és ha jobban keresel, találsz normális lányt, mert vannak.
2010. szept. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet éppen normális, de akkor nem hiszem, hogy jó körökben mozogsz.


Én 22 éves lány vagyok, és nem csinálom egyiket sem a leírtak közül.

2010. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!