Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy boldog párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy boldog párkapcsolatban/házasságban élni, ha az egyik fél rosszban van a másik fél egyik közeli családtagjával?

Figyelt kérdés
Hogy élheti túl ezt a kapcsolat? Tapasztalatok?
2022. okt. 25. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Lehet

Ha nem kell talalkozzatok es a parod sem csesztet vele illetve nem okoz koztetek ez konfligtust akkor lehet


De ha allandoan veszekedtek emiatt, es sok a konfligtus akkor vagy bekulj ki a csaladtaggal vagy felejtos lesz ez a kapcsolat

2022. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem lehet, de ehhez kell a másik fél közreműködése és megértése is. Hogy a másik fél védjen meg a bizonyos családtagtól / álljon ki mellettem, ha a családtag volt velem bunkó vagy sértő; ne kényszerítsen rá, hogy találkozzam a családtaggal (nyilván temetésen, esküvőn muszáj, de karácsonyi pofavizitre ne legyen kötelező elmennem, pl., ha ő is ott van, közös lakásba / házba ne hívja meg, ha én is ott vagyok).
2022. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem azon áll vagy bukik a dolog, hogy a másik fél hogyan ítéli meg a konfliktust, kinek ad igazat.

Ha a párjának, akkor igen.

Ha viszont teljesen a saját rokonának, akkor arra rá fog menni a kapcsolata.

Ha úgy gondolja, mindkét fél hibás, akkor próbáljon mindegyikre hatni, hogy viselkedjen normálisan, és akkor rendeződhet a viszony.

2022. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne lehetne? Mi pl nem egymás rokonaival élünk kapcsolatban, tök irreleváns a kapcsolatunk szempontjából ez.

Pl a párom nagybátyjával eléggé utáljuk egymást de semmi problémát nem okoz a kapcsolatban, hozzájuk csak a párom megy látogatóba és kész.

2022. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es, és ha olyan családi rendezvény van, ahol mindenki, többek között ti is és párod nagybátyja is hivatalosak vagytok?

Oda elmennél?

2022. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

#5

Szerencsére ilyen nem igazán van, de amúgy persze, elmennék. Mivel az ilyesmi nagy esemény lenne, mindkettőnk találna épp elég embert akivel beszélgethet. 🤷‍♀️

Pont ez a lényeg, nem kell egymás s€ggébe bújni azzal akivel nem kedveljük egymást és kész.

2022. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat


Igen az igaz hogy egy pár együtt él és nem a rokonokkal, de ha az adott családtag közeli, szülő vagy testvér, akkor minimum heti szinten tartják a kapcsolatot, úgyhogy nem lehet annyira kizárni, maximum találkozók alól lehet kibújni

2022. okt. 25. 14:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De azért a legtöbb felnőtt ember heti szinten max. telefonon tartja a kapcsolatot a családjával... ha ennél is összetartóbbak, akkor is meg lehet oldani, hogy te akkor ne legyél pl., ne hozzátok menjenek vagy hozzátok akkor, amikor te nem vagy otthon.
2022. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Milyen kapcsolattartás van a találkozókon kívül?

Tényleg nem igazán értem a problémát, akit nem szeretsz azzal nem kötelező jópofizni és kész, nincs gond.

2022. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!