Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Barátnőm átlag testalkatú volt, amikor megismertem. Tudta, hogy a kövér nőket szeretem, mégsem buzdítottam soha arra, hogy hízzon, sem arra, hogy többet egyen, és fogyni is "hagytam", nekem úgy is tetszett.

Az utóbbi időben viszont nagyon sokat hízott, 80 kiló körül van most. Tudja, hogy most van a "duciság" ajtajában, és nem is tetszik magának, mégsem tesz ellene semmit, sőt.. ő akar esténként nasizni, két-három nap alatt megiszik egy 2 literes cukros üdítőt (a lightot kerüli), ő akar sütizni menni, ilyenek. Tehát igazából a fogyás szöges ellentéte. Miért csinálja ezt, ha valójában fogyni akar, mert nem elégedett magával? Nekem akarna tetszeni? Érdemes - újra - beszélnem vele erről?


2022. okt. 25. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
már megint itt a napi kövér?😅
2022. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Milyen napi kövér?
2022. okt. 25. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!