Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha miattam sír?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha miattam sír?

Figyelt kérdés
Még nem olyan régóta ismerjük egymást. Azt mondtam hogy hagyjuk abba az ismerkedést, mert úgy látom ő csak a szexre megy, hiába mondja, hogy nem. A pasi azután azt írta hogy nem akar elveszíteni, meg hogy nagyon szeret. Másnap mikor felkeltem meg láttam, hogy egy olyan képet küldött magáról amin sír, és azt írta oda, hogy ha ő sír egy lány után, már mást nem fog úgy szeretni. Kicsit bűntudatom lett.
2018. aug. 14. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

"Másnap mikor felkeltem meg láttam, hogy egy olyan képet küldött magáról amin sír, és azt írta oda, hogy ha ő sír egy lány után, már mást nem fog úgy szeretni. Kicsit bűntudatom lett."


Érzelmi zsarolás lvl 99.

2018. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

De szánalmas, manipulatív viselkedés. Pont ez volt a célja, hogy bűntudatod legyen.

El tudom képzelni, ahogy vágja sorban a hagymákat, hogy kicsorduljon pár könnycsepp, aztán rohan szelfizni :D

2018. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Hát én már zokogtam szerelmi bánat miatt a munkahelyemen a budiba zárkózva, de nem kötöttem az illető orrára, aki miatt volt. :D

Ez valóban nagyon csúnyán átlátszó érzelmi zsarolás.

2018. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hm.. madár.hogy mit? semmit. hagyd.
2018. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha valódi érzelmei lettek volna az illetőnek-de nem voltak, sose küldött volna fotót, és nem is tudtál volna róla.


Ez egy mezei nárci ez a pasas.


[link]

2018. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Realizáld, hogy nem miattad sír, mert így is van.


Nem a te felelősséged az ő érzelmi élete.

2018. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is csak az a célja hogy bűntudatot keltsen benned .A màsik meg az hogy nem is olyan régóta ismeritek egymàst azért ha êvek teltek volna el akkor esetleg elhittem volna .
2018. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Ez de gáz.
2018. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Emellett tudjuk, hogy leharapná a nyelvedet, butának nevez, gyorsan sétálsz, rádírnak a haverjai.. Kell ez neked, de tényleg?!

2018. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Manipulátor a csávó, te meg kis naìv, ha ezt elhiszed. Hagyd a fenébe, csak arra megy, hogy megdöntsön. A pasik azèrt mindenre hajlandóak. Még álsírós szelfizni is.
2018. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!