Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell dönteni ilyen nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell dönteni ilyen nehéz helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kicsivel több, mint egy éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, és nem tudnám elengedi. Viszont amikor arra gondolok, hogy szeretnék megházasodni, gyereket nevelni, családot alapítani, akkor úgy érzem, hogy nem vele. Mintha valami hiányozna, és nagyon erős érzéseim vannak afelől, hogy nem ő a megfelelő erre. Mégis szeretem annyira, hogy képtelen legyek emiatt szakítani.

Voltatok már ilyen helyzetben?


2022. okt. 25. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretsz benne, ha már most tudod, hogy "örökre" nem kellene?

Én még sosem éreztem ilyet, de tuti szakítanék, mert akkor nem jó ember mellett vagyok, szerintem ne azon gondolkozz, hogy szereted, hanem hogy milyen problémáitok vannak, mert vannak, ha így érzel.

2022. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom megvan a tudatban az is hogy miért nem, nem? Az egy dolog hogy szereted de lehet bizonyos tulajdonságai vagy viselkedése miatt érzed ezt.
2022. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalan vagy az egyedüllét miatt. Ettől rettegsz, ez tart vele nem a szerelem. Erre nem igazán lehet jövőt építeni.
2022. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rögtön egy év után családban gondolkodni. Ha nem vagy még 35 éves, nyugodtan várhatsz még éveket, s meglátod, hogyan alakul a jelenlegi kapcsolatod. Arra is gondolnod kell, hogy az anyaság szinte minden nőt megváltoztat, megkomolyít, felelősebbé tesz. Nehogy azt hidd, hogy a barátnőd örökké olyan marad, amilyen most.
2022. okt. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!