Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg normalis ez? A páromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg normalis ez? A páromnak van egy gyereke, elvált sok éve, és nekem annyira zavaró hogy a volt feleségével hangosan beszélget telefonon, de nem csak a gyerek dolgait, hanem hogy a szulőkkel mi van ki hogy van mit csinál? Miért nem tud neki

Figyelt kérdés

Írni hogy nekem ne essen rosszul?

Másik meg hogy miért érdekli a volt felesége rokonai? Én se hivogatom a volt vőlegényem hogy hogy vannak a szülei, testvérei, mi sem tartjuk a kapcsolatot pedig nem váltunk el rosszban, értem hogy a gyerek miatt itt beszélni kell de ezt muszály úgy mintha együtt lennének? Engem is érdekelhetne hogy vannak az exem szülei, mert nagyon kedvesek voltak és szerettük egymást, de ez a múlt, ilyenkor úgy érzem magam mint egy kis szerető,hogy feleség gyerek az az első, ezt komolyan előttem kell csinálni? Neki fordítva hogy esne? És oké hogy mi kezdtünk gyerekes emberrel de az első egy két randin nem előttem enyelgett a volt feleségével, és ő van megsértődve hogy semmi rosszat nem tett, de szerintem ez akkor is bántó dolog, hogy együtt nevetgélnek meg emlékszem az a rokon ilyen olyan és hogy milyen idős szegény , és hogy karácsonykor is mi szokott lenni mekkora buli , ezt muszáj előttem? És akkor ne essen rosszul



2022. okt. 26. 08:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

A volt feleség szülei a kisgyerek nagymamája és nagypapája- már csak a gyerek érdekében sem mellékes, hogy mi van velük.

Szerintem korrekt a férfi, nem sunyiskodik- arról nem is beszélve, hogy sttól, mert a nőtől, mint társtól elvált, még kedvelheti pl a volt sógorát, sógornőjét, lehet barátsággal az ex keresztanyja iránt- ugyanis ők különálló emberek, akikkel lehet, hogy akkor is barátkozna, ha a volt feleséggel meg sem ismerkednek…


A volt férjem külföldi, így értelemszerűen a származási családja is. Miért lennék bunkó a volt anyósommal, apósommal pl. Ha ők mindig normálisak és korrektek voltak velem, nem tőlük váltam el, nem tettek hozzá a válásomhoz, de a fiamnak mindig a nagyszülei lesznek és valaha tisztességgel felnevelték azt az embert, akivel anno felelősen gyereket vállaltunk.

Komolyan nem értem a hisztikét…


(Óvatosan kérdezem meg, a “párod” és közted van vagy 15 év, ugye? :D )

2022. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, köztem és a párom közt 7 év van 30 éves vagyok, megbeszéltük a dolgokat, ez az első kapcsolatom gyerekes férfival,így nehéz mindent kezelni
2022. okt. 27. 06:07
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem semmi sincs ebben, a baj azzal van, hogy féltékeny lettél a gyermek anyukájára. Jelzem, veled él, együtt vagytok, akkor mi a kérdés? A gyerekm miatt egy szál mindig marad, ezt vagy el tudja valaki fogadni, vagy akkor tényleg keressen gyerek nélküli férfit.


Én nem vettem el a volt exemet, van közös gyerekünk, lassan 4 éve lakom külön, mivel egy településen élünk, így minden reggel elviszem a gyereket az óvodába, délutánonként ( nem minden nap) el tudok menni meglátogatni a gyermeket, és a nagyszüleit. Nagyszülők a saját családi rendezvényeikre is elhívnak, amire általában el is szoktam menni... Persze ez már ha lenne élő párkapcsolatom mással nem biztos, hogy így lenne...De még az sem kizárt, hogy az a valaki nem sértődne meg ezen vagy állna neki duzzogni.. Persze ez már szélsőségesebb dolog....

2022. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%

Én Neked adok igazat Kérdező!

(Lehet lepontozni!)

2022. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, neked van Igazad!


Az exed nem tud és nem is akar érzelmileg elszakadni a volt párjától és a párja viselkedése is arra utal, hogy ezt viszonozza!


Ez nem udvarias érdeklődés a párja családja iránt, hanem vágyakozás, enyelgés, közös nosztalgiázás a "régi szép időkre". Aki nem akar semmit a másiktól, ezt nem csinálja!


Nyilván jót tesz a párod egójának az, hogy nem csak egy nő (te) érdeklődik iránta, hanem van egy másik opció is, mert ki tudja mit hoz az élet, és akkor... nem marad egyedül.


Elnézést, hogy ezt így leírtam, tudom kegyetlenül hangzik, de ez a valóság és ezt te is tudod.


Tapasztalatból írtam, nem vagyok már fiatal, sok mindent átéltem. Van most egy ismerősöm, aki annak idején elhagyta az élettársát 10 év együttélés után. Ezután feleségül vett egy másik nőt, majd néhány év után rájött, hogy ez hiba volt, a feleségével nem illenek össze.


Rendszeresen felhívja a volt élettársát és ugyanezt csinálja, amit a te férjed!


Kérdeztem, hogy ezzel mi a célja. A válasz:


"Nem akarok most elválni a feleségemtől, felelősséget vállaltam érte, amikor feleségül vettem. Ha elválunk, hova menne, miből élne? Viszont soha nem lehet tudni, mit hoz az élet, a feleségem gyakran kikészít, kell egy menekülési útvonal. A volt élettársammal pedig jól megvoltunk, nem kellett volna elhagyni, vele sokkal boldogabb lennék."

2023. jan. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%

#15.


Tökéletesen leírtad!


#14.

2023. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%

Kedves 15 válaszadó, nagyon szép dolog amit itt leírtál, komolyan.


Szerintem senki ne kezdjen párkapcsolatot senkivel, mert nem tudjuk mi lesz a vége. Sőt kaparós sorsjegyet se vegyél, vagy lottót esetleg tombolát...Hja... hogy mégis nyerhetsz akkor meg csinálni kell.


A süket duma, a jaj nem tudom miből él majd meg stb...Igen... őszintén? Érdekel? Ha valami nem működik, pénz és egyéb miatt együtt maradni közben meg mások után menni szerintem kissé dedós... Fájni fog, fájni, nehéz lesz igen, baromi nehéz... De akiben van gerinc az álljon oda mondja meg és menjen tovább....


Más idejével nem játszunk!

2023. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17.


Kicsit félreértetted a válaszadót. Sehol nem írta, hogy egyetért ezzel, csak leírta egy tapasztalatát.


A Kérdezőnek van tanácsod?

2023. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!