Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy embert meggyőzn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy embert meggyőzni arról, hogy egy macska nem való lakásba?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nemrég költöztem össze, és rövidesen beszerzett egy kis macskát ami kezdetben nem tűnt olyan eget rengető dolognak. Viszont azóta csak a probléma van vele. Le veri a cuccokat az asztalról, a 700 ezres papír vékony TV-m körül mászkál ahonnan nem hajlandó elzárni a macskát. Nyivákol minden miatt, kb. már hozzá kell alkalmazkodnom. Sajnos az albérlet tulaja beleegyezett a macska tartásba.


Már nagyon elegem van, és lépéseket kell tennem. Többször mondtam neki, hogy ez így nem normális állapot. Erre azt a választ kaptam, hogy a macskák az első két évben ilyenek.



2022. okt. 26. 16:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ingyen punci, ennek a puncinak ez az ára.
2022. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 A kérdező kommentje:
A kérdésre szeretnék választ kapni!
2022. okt. 26. 16:16
 3/80 anonim ***** válasza:
56%

Én kizárom ismerkedéskor a macskát/kutyát/szörös állatokat/madarat stb.

A hallal/hüllökkel nincs gondom

2022. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
100%

Mivel alap dolgokban nem tudtok közös nevezőre jutni, szerintem ez halott ügy. Vagy tűröd, vagy nem.

Az állat tartás pont az egyik olyan dolog, amiben azonos állásponton kell lenni, vagy valamelyik félnek el kell engednie a dolgot.

2022. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
100%
meg kell nevelni a macskát, illetve a drága, törékeny, értékes dolgokat macskabiztossá tenni, az állattartás ezzel jár
2022. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról kéne meggyőzni, hogy a macska nem való lakásba, mert rengeteg tartanak macskát gond nélkül lakásban. Azt kéne nagyon nyomatékosan mondani neki, hogy nem minden macska ilyen és meg kellene nevelni.
2022. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 A kérdező kommentje:

Próbálja nevelni, de továbbra sem jár sikerrel. Többször ki kellett mosni szőnyegeket,, takarókat.

Már 3 éve ismerjük egymást és vagyunk együtt, nemrég költöztünk össze.

2022. okt. 26. 16:26
 8/80 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy. Vannak macskás emberek és vannak nem macskás emberek

Te utóbbi vagy, ő az első csoport tagja.

Két macskám van, kizárólag lakásban tartottak. Mikor hoztam őket, tudtam, hogy ők is egy szűrő lesznek. Nekem "macskás" férfi kell, olyan, aki tud alkalmazkodni, aki nem csinál ego kérdést abból, hogy együtt él egy érző, tudattal rendelkező (jellemzően akaratos) lénnyel, akinek bizony igényei vannak. Elvégre, ha jön egy gyerek, nagyon hasonló igényei lesznek. Figyelem, törődés, játék, tér, idő. És bizony, mindkettő kártékony, amíg kicsi.

Ez nem azt jelenti, hogy egy "nem macskás" férfi nem lehet jó apa, csak az én apa és pár képembe a macskás típus fér jobban bele.

Ha valaki macskás, azt nem fogod tudni megváltoztatni.

2022. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 A kérdező kommentje:
Felőlem legyen macskás, csak együtt élni ne kelljen egy ilyen állattal. Ha kárt tesz egy drága dologban, aztán a büdös életben nem leszek kártalanítva.
2022. okt. 26. 16:28
 10/80 anonim ***** válasza:
99%
Én lehet a 8-asal ismerkedtem nagyon jól elbeszéltünk rengeteg közös gondolat volt és hasonló világkép, azt hittem tökéletes pár, aztán szóba került a kisállat, én nem tudok megtűrni az akváriumi halakon kivül semmit, míg a lány imádta a macskákat, szóval elköszönt és mondta nem vagyunk egymáshoz valóak. Ami igaz is mert én sosem fogod tudni elfogadni egy kisállatot lakásba, míg ő a macskákkal aludt nagyon fontos részei az életének, és családban is macskák voltak mindig bent házban ,családtag :D
2022. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!