Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komolyan venni, ha ilyeneket mond?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem a barátom nem tisztel engem, és nem tudom mit tegyek. Azt mondja ő szeret engem, de ezek mellett mégis mond más dolgokat is. Olyanokat mond nekem viccből, hogy pl. kapni fogok egy pofont, ha nem hallgatok el. De már azt is mondta nekem fogjam be a számat.

Mindig leszólja azokat a dolgokat is, amiket szeretek, hogy azok mind hülyeségek, meg én nem is értek semmihez, meg tök lassú vagyok stb.

Volt már úgy hogy összehasonlított egy női ismerőssel, hogy ő mennyivel okosabb, mint én, nem egy szinten vagyunk, mert neki diplomája van, nekem meg szakmám. Meg hogy x ismerősnek milyen nagy a melle, miközben tudja, hogy nekem kicsi. Rendesen nézi előttem is a nőket Facen.

De valamikor eldicsekszik ilyen dolgokkal is, hogy az exe írt neki, miközben neki barátja volt, tehát akkor a barátommal foglalkozott, míg a volt barátnőjének volt más férfi az életében.

De volt már úgy hogy majdnem szakítottam vele, olyankor folyamatosan hívogat, meg mondja, hogy hülye vagyok, hogy jutott eszembe ott hagyni őt, mikor engem senki sem szeretett úgy, mint ő, ezen gondolkodjak el.

De ha pl. sokat fizetek egy boltban, akkor mintha kárörvendene, hogy van nekem pénzem, de ha ő sokat fizet egy boltban akkor azt mondja, hogy milyen rossz ez az infláció.


2022. okt. 27. 20:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Dobd az a barmot és bármit is mond ne fogadd vissza.
2022. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem szeret téged, viszont nem értem minek van veled ha nálad kb mindenki jobb.. és azt sem értem hogy te miért tűrsz el magad mellett egy ilyen embert, a párodnak neked kellene a legszebb, legokosabb, legtökéletesebbnek lenned és támogatnia kellene a céljaid és nem leszólni... hagyd ott a fracba, találsz ennél sokkal jobbat is
2022. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy nárcisztikus,manipulatív nyomorék hülyegyerek,az a célja hogy teljesen összetörje az önbecsülésedet, hogy te milyen szar vagy,téged senki nem fog rajta kívül szeretni,te nem fogsz kelleni senkinek,ezzel akar magához láncolni. Te meg amilyen hülye vagy el is hiszed neki, illetve eltűröd hogy úgy bánjon veled mint egy kapcaronggyal. Legyen már benned tartás és hagyd ott a picsába,nem hiszem el hogy neked erre van szükséged.
2022. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

"Nem szeret téged, viszont nem értem minek van veled ha nálad kb mindenki jobb"


Azt mondja ilyenkor, hogy gondolkozzak el, hogy így hogy kellenék-e egyáltalán bárkinek is. Eleinte csak dicsért, jókat mondott rólam.

2022. okt. 27. 21:02
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt magyarázom, teljesen összeakarja törni az önbecsülésedet,nem igaz hogy nem veszed észre. Illetve "először csak dícsért" hát jó hogy dícsért,senki nem mutatja ki rögtön a fogafehérjét.
2022. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én meg megmondanám nemi hogy ő gondolkozzon el, hogy melyik nőnek fog kelleni ha így beszél a saját barátnőjével, és többé nem látna
2022. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Neki*
2022. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
És te elgondolkoztál, és úgy találtad, hogy ő az ideális partner neked? Na, akkor gondolkozz el még egyszer.
2022. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Keress rá a nárcisztikus ember leírásra.

Még lehet addig menekülj!

2022. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Többször írtál már kérdést erről. Önismeretbe miért nem mész?
2022. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!