Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 35+ férfi és egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35+ férfi és egy 18 éves lány kapcsolatáról mit gondoltok? Mennyire lehet,, hibás " az egyik és a másik fél?

Figyelt kérdés

A lány családja nem fogadja el a dolgot, de a férfi minden felelősséget a lány nyakába varr, hogy miért nem képes felnőttként viselkedni és kiállni a kapcsolatért. A lány folyamatosan bűntudattól szenved, de még a családja tartja el, éppen leérettségizett, nem tud (nem is akar) elmenni otthonról. Folyamatosan bocsánatot kér a férfitól, aki önzőnek, gyerekesnek nevezni, akivel képtelenség kapcsolatot kialakítani. Szakítanak-összejönnek, titkolóznak, ez megy hónapokig.

Mit gondoltok erről? Hogyan lehet érzelmileg egészségesen feldolgozni ezt? A lány számára egy hatalmas trauma a történet.

(nem rólam van szó, azért írtam E/3-ban,csupán ismerős vagyok, akinek a szíve szakad meg a lányért, mert az én véleményem az, hogy a pasinak bőven nem ebben a korosztályban kellene keresgélni, manipulálja a lányt)


2022. okt. 28. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Az a hibás, amelyik inkább szenved, de nem szakít. Jó így nekik, hagyjad őket vergődni, megérdemlik.
2022. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Sok fiatal nő lesz szerelmes idősebb pasikba, a nőnél ez természetes.


A férfiről nekem ez azt árulja el, hogy csak erre képes, mert egy felnőtt értelmesebb , élettapasztalattal rendelkező nőt már nem képes összeszedni.

2022. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Alapvetően működhet a dolog, a megfelelő érzelmi feltételek és vonzódás mellett. Ha egy húron pendülnek érzelmileg és hasonló a világnézetük, akkor a korkülönbség háttérbe tud szorulni.

Azonban, ebben az esetben, ahogy leírtad, nem erről van szó, a férfi manipulatív és érzelmileg, fizikailag önző, infantilis és feltehetően valamilyen mentális problémája is van, amivel ezáltal mérgezi a másikat. A lány naiv és döntésképtelen, nincs eléggé fejlett önismerete és érzelmileg teljes mértékben határozatlan. Egyértelműen döntő mértékben a férfi a "hibás", de a lány is kiveszi a részét a saját szenvedéséből azáltal, hogy nem hajlandó önreflexiót tanúsítani.

2022. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Olvastam egy hasonló kérdést, így szólt:

"Egy 18 éves lány és egy 37 férfi kapcsolatáról mit gondoltok?"


Annál a kérdésnél ezt válaszoltam: (tudom írtad, hogy itt nem rólad van szó, de annál a kérdésnél a lánynak válaszoltam..)



Nem voltatok egymáshoz valóak. Nem csak a kor miatt. Az miatt is, hogy úgy viselkedett, mintha neked kellett volna őt megmenteni. Egy kislányba kereste a támaszt. Ne hibáztasd magad. Miért tennéd? 18 évesen épp, hogy felnőtt lettél, de attól még gyereknek gyerek...


"Viszont nagyon traumatikus volt az egész, hogy mindenki ellenünk volt, ő pedig folyton elégedetlen volt, amiért én nem tudtam kiállni rendesen értünk"


Hát ez hányinger. Egy kislányt akar társnak az infantilis ürge, erre még a családja ellen is hangolja.... Nem vagy hibás, kislányként az ember tesz olyan dolgokat, amit nem kellett volna, de tudjuk be annak, hogy te kislány voltál ez az ürge meg rád szállt és megszédített. Mindegy ez a múlt.. Csak tanulj belőle. Ne gyűlöld magad, nem volt egészséges az egész helyzet. 37 éves ember ne egy 18 évesbe keresse a megmentőt. Fogd fel úgy, hogy örülj neki, hogy nem lett nagyobb galiba....

2022. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

" de a férfi minden felelősséget a lány nyakába varr,"


Na eddig olvastam. Jellemző ezekre a vén fszokra, hogy a tinilányra hárítják a felelősséget. Gusztustalan. Nem véletlenül hajtja el a saját korosztálya.

2022. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Miért is varr a "férfi" a lány nyakába minden felelősséget???


Ja, mert nem férfi, hanem egy puhapöts, aki a saját korosztályában OKKAL nem talál nőt.

2022. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%

a faszi erkölcsileg egy p*csfej

de azért érdekes, hogy mindenki úgy ír róla, mintha egy utolsó szerencsétlen vesztes lenne. pedig elárulom, a 35 pluszos haverjai nem lúzernek tartják, hanem épp ellenkezőleg, irigylik, mert ő dughat olyan nőt, akinek még feszesek a cickói, ellenben nincs elsárkányosodva és nem köti hozzá gyerek-hitel és millió egyéb kötöttség és megalkuvás.

2022. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát azok is nagyszerű emberek lehetnek, akik a mell feszességére irigykednek.
2022. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
40 évesen egyáltalán nem olyan könnyű fiatal csajt összeszedni. átlagos mértékben megkopott 40 körüli férfiként a legtöbb fiatal szemében vén tata vagy (teljes joggal). aki meg lúzer a vele egykorúakhoz, azt a fiatalok is megérzik
2022. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Hát azok is nagyszerű emberek lehetnek, akik a mell feszességére irigykednek."

kábé minden férfi és kábé minden nő. vagy láttál már olyan nőt, aki büszke volt arra, hogy totál lógnak a mellei?

2022. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!