Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendbe lehet hozni még ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe lehet hozni még ezt a kapcsolatot? 25/N

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt barátommal és fél éve költöztünk össze. Nem igazán töltünk sok időt együtt, mivel ápolóként dolgozik és sokszor este sincs otthon, csak másnap délelőtt jön haza, én meg akkor szoktam elindulni a munkahelyemre. Szóval a legtöbbször kerüljük egymást, van, hogy hétvégén is bent van. Amikor néhanapján együtt tudunk tölteni egy kis időt, akkor mindig leráz annyival, hogy most fáradt, nincs kedve semmihez és ilyenkor mindig ingerült, nem lehet vele normálisan beszélni semmiről.
2022. okt. 28. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, sajnos annyi.

Ez nem

Kapcdolat.

Nemnis vegetáció.

Ez a kapcsolat nincs.

2022. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Savlekotő ***** válasza:
100%

Halott,ügy látványosan menekül előled,bárhol csak veled ne, a minimális kettest is hárítja gondolom szex sincs vagy ki kell könyörögni az meg már a legalja.. Ez lakótársi viszony nem párkapcsolat. 25 vagy ne pazarold arra az időt aki ennyire nem képes hogy szakítson egyenesen miközben rég megtette már a fejében hisz egy éve le se .......

70F

2022. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

Még egy nő, aki utólag jön panaszkodni... miért nem olvasok olyan kérdéseket, hogy összeköltözzek így, hogy... ?!

Tehát cicababa tudnod kellett volna előre, hogy nem lesz időtök egymásra. Mellesleg miközben panaszkodsz, elvileg ő életeket ment meg vagy legalábbis ahhoz asszisztál. Tehát nem taxis vagy pék, hogy ne lenne ideje rád, és a pénzt hajhássza, hanem emberi dolgokkal foglalkozik, lehet épp a nagyidat is ő ápolja, mert nem mész behozzá... szóval ezt gondold át még egyszer.

1. Ha eddig nem zavart, miért most zavar?

2. Ha ő ekkor áldozatot hoz más emberekért, miért nem vagy egy kicsit türelmesebb a kapcsolatotokért?

2022. okt. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Savlekotő ***** válasza:
80%
Persze 00 34 várjon még egy évet hátha a pasi ember számba veszi.. És nem kell cicababázni meg be állítani a kérdezőt szarnak csak mert nő és megunta hogy szarnak a fejére társas magányban él.. Incel ne itt köpd ki a mérgedet,mert nem jut p na...
2022. okt. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy rendbe lehet hozni.

Ami picit fura hogy ilyenekkel leráz.Most azért mert ilyen munkaköre van ez nem mentség.

Én is ápolókent dolgozom ffi ként napi 12-órában hol nappal hol éjszaka és érdekes módon én nem szoktam ilyent csinálni vagy hárítani örülök ha együtt tudunk lenni pedig nálunk még gyerkőc is van… Valami nem stimmel a barátoddal,vagy nem akarok ünneprontó lenni de szerintem van valakije melletted…

Ezt nagyon át kellene beszélnetek de ha ő erre sem hajlandó lehet hogy jobb ha hagyod és keresel mást….

2022. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lakótársammal többet találkoztam egyetem alatt.
2022. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!