Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig vannak olyanok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig vannak olyanok, akik beveszik a szakadt gumi dumát?

Figyelt kérdés

Életemben egyetlen egyszer szakadt el, az se a végén mikor már bele recskázott. Azonnal észre vette, hogy kiszakadt, mivel akkor ketté hasad, jól halljátok. Ketté hasad!!!! Durex volt!!! Olyan nincs, hogy egy pici lyuk lesz rajta, amit megse érzel, de lám recska utan ra jössz, hogy kiszakadt.


Gyerekek ilyen az életben nincs!!!!


Beveszitek ezt a dumát, hogy a faszi meg a csaj védekezett, de kiszakadt a gumi? Ennyire hülyék vagytok? Nem védekeztek basszus, fogjátok már fel!!!!


Ja meg, hogy egyszeri alkalomtól lesz terhes? Ti még hisztek a mesékben? Normális nem beteg pár esetében se 100%, hogy egy év alatt terhes lesz a csaj.


Agyfaszt kapok a sok hülyétől, akiket megcsalnak és ezeket benyelik


2022. okt. 29. 08:42
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
90%

"Nekem is hormonális okok miatt szakadt ki egyetlen egyszer a 12 év alatt. "

Hormonális okok miatt szakad ki a gumi? 🤔A hormonrendszernek mi köze van a gumi szar minőségéhez, ill. a nem rendeltetésszerű használatához?

2022. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:

9


Na végre még egy értelmes emberi lény...

2022. okt. 29. 10:14
 13/52 anonim ***** válasza:
62%

“ Persze a sperma a hüvelyben két napig életképes az ovulacio előtt és után, de összességében kb 60 százalék ilyenkor is egy even belül a terhesség.”

Gondolom elírás, egy cikluson belül van egy peteérés, aznap és előtte/utána 2-3 nappal magas a teherbeesés valószínűsége. Egészséges párnál ez azért nagyon közel van a 90-100%hoz. És akkor ez ismétlődik egy évben 12x

2022. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

13


Nagyon nagy tévedésben vagy, sokszor egészséges pároknak se sikerül 1 éven belül a gyerek.


90-100% ???? Majdnem hangosan elkezdtem röhögni

2022. okt. 29. 10:24
 15/52 anonim ***** válasza:
72%
#9 mivan?? Ha ez így lenne, akkor pl a párok női tagja szerinted miért szedne fogamzásgátlót egész hónapban, ha elég lenne csak skippelni azt az egyetlen egy napot? Jézusom de dezinformáció. A teherbe esés bármikor megtörténHET, és az alacsonyabb esélyességi százalék is sokat nyom a latba....
2022. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
84%
#14 akkor te vagy tévedésben. Ha minden rendben van, mindkét fél teljesen egészséges, akkor nincs ilyen elhúzódó macera. Általában valami enyhe hormonális probléma szokott lenni. Stressz, vagy bármi. Mert a te logikád szerint akkor nem is lenne véletlen terhesség. Hiszen, ha 1-1 szex során nem lehet csak úgy teherbe esni (vagy csak nagyon kis eséllyel), akkor nem védekezne senki.
2022. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
76%
Arra miért nem válaszolsz, hogy mi köze a hormonális rendszernek a gumi kiszakadásához?
2022. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
66%
Hallottál már hüvelyszárazságról, arról, amikor nem a vágy hiánya, partner ügyetlensége miatt van? Én írtam, hogy tizenév alatt kétszer szakadt ki a gumi ezen okból kifolyólag. Ha nem lettem volna száraz, akkor egyszer sem. És persze, nyilván lehet egyszer-egyszer hibás, bármi, de a GYK-n szinte mindenki –hiába anonim oldal- felelősségteljesebbnek akarja mutatni magát a valóságnál, és így festenek egy torz képet, hogy a gumik folyton kiszakadnak, két biztos fogamzásgátlási módszer sem működik együtt, csak ránézett a másik, és valahogy terhes lett:-)
2022. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek veled.

Sőt, én a megszakításos közösüléses terhességekhez is szkeptikusan állok.

Csak könnyebb ilyenre fogni, mint elismerni, hogy kurwára nem védekeztek sehogyan se, Pista telibeélvezte Marit, többször is, és meglett az eredménye.

2022. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

A gumi elszakadhat, ez van. Nálunk érdekes kérdés ez a védekezés téma, mert mindkettőnk részéről egy határozott "nem" a gyerek. Házasok vagyunk, beleférne, hogy gumi nélkül szexeljünk, én használok hormonális fogamzásgátlót, ő mindig húz gumit, ő ragaszkodott hozzá, hogy mindketten tegyünk ezért és duplán bebiztosítsuk magunkat.


Bizony volt már nem egyszer, hogy a gumi elszakadt. Előfordul, egy termék sem tökéletes, mi is vadak vagyunk néha, hülye aki ebbe többet képzel. Mondjuk átlagos nemi élet mellett évente olyan 3-4 alkalom van, mikor kiszakad. Ezért is kezdtem el az előbbi kapcsolatomban hüvelygyűrűt használni mert azért évente akár csak két alkalommal az eseményutáni nagyon megterheli a szervezetet (amellett, hogy ha túl gyakran használja az ember, hatása sincs).



Amit viszont tényleg nem értek és tényleg aljas g*ci dolognak tartok, amit néhány exem is csinált. Mikor valahogy MINDIG történik vele valami, mikor gumit húz. Az a parádé, amit leművelnek basszus... Nálam alapvetően kizáró ok, ha valaki nem akar óvszert hordani, főleg akkor mikor még együtt sem vagyok igazán. Nem a gyerek miatt, hanem minden miatt. Volt olyan nem egyszer, hogy valakivel nem tudtam normálisan szexelni, mert mindig volt valami. Vagy """véletlenül""" kiszakadt a gumi, vagy letornázta magáról, vagy levette és onnantól ő úgy gondolta, hogy most egy kicsit mehet így is vagy nyávogott, hogy szorítja... Mondom ember, ne add elő, hogy nagy farkad van, mert nincs. Ennél nagyobbat is láttam már óvszert viselni gond nélküli. Volt, akinek vettem 4000 ftos hipoallergén, xxl-es, anyámkínja 3dbos óvszert, hogy boldog legyen, mert azt mondta, hogy egyetlen egy fajta volt csak jó neki, de azt már sehol sem kapni. Haha, lehetett kapni. Szétsértődött, hogy én miért oktattam ki.


Na, szóval, abban talán egyetérthetünk, hogy az ilyen embernek nem jár szex.

2022. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!