Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig vannak olyanok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig vannak olyanok, akik beveszik a szakadt gumi dumát?

Figyelt kérdés

Életemben egyetlen egyszer szakadt el, az se a végén mikor már bele recskázott. Azonnal észre vette, hogy kiszakadt, mivel akkor ketté hasad, jól halljátok. Ketté hasad!!!! Durex volt!!! Olyan nincs, hogy egy pici lyuk lesz rajta, amit megse érzel, de lám recska utan ra jössz, hogy kiszakadt.


Gyerekek ilyen az életben nincs!!!!


Beveszitek ezt a dumát, hogy a faszi meg a csaj védekezett, de kiszakadt a gumi? Ennyire hülyék vagytok? Nem védekeztek basszus, fogjátok már fel!!!!


Ja meg, hogy egyszeri alkalomtól lesz terhes? Ti még hisztek a mesékben? Normális nem beteg pár esetében se 100%, hogy egy év alatt terhes lesz a csaj.


Agyfaszt kapok a sok hülyétől, akiket megcsalnak és ezeket benyelik


2022. okt. 29. 08:42
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

Igen nekem is szakadt már ki, szintén ugy hogy felhúzáskor szinte cafatokra. Ettől függetlenül nem tudhatod nem e gyári hibás vagy valami. De szerintem aki gumival esik teherbe, az -amennyiben igazat mond- ugy történhet, hogy a pasi nem veszi ki időben, megvárja amég elernyed, es akkor a tövénél kifolyik.

A gyógyszert pedig valóban nem látjuk, és a hatását bármi befolyásolhatja. En nem is szedtem soha.


Normál ciklus esetében valóban max 5-6 nap amikor teherbe lehet esni (a sperma él max 5 napig, a petesejt meg 12 vagy 24 órát), amit szabályos ciklus esetén pontosan lehet tudni. Az viszont könnyen előfordulhat, hogy mégse mindig ugyanakkor érik a petesejt, vagy épp érik mégegy. De ez is akkor veszélyes, ha pl a pár csak a kritikusnak vélt napokon védekezik bárhogyan is.

2022. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

30


Elhiheted, hogy tanultabb vagyok, mint az átlagemberek, és nagy valószínűséggel nálad is tanultabb vagyok. Ha kell befotózom ide a papírjaimat, hogy lásd ki az ostoba kettőnk közül

2022. okt. 29. 15:04
 33/52 anonim ***** válasza:
88%

#32

Lehet bármennyi papírod, attól még emberileg egy nulla vagy. Talán ezen is kéne dolgoznod.

2022. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Hát persze, emberileg 0 vagyok, mert nem vagyok ostoba. Gratulálok. Top komment. gechi
2022. okt. 29. 16:53
 35/52 A kérdező kommentje:
Istenem milyen borzalmas, hogy mennyire tájékozatlan az emberek nagy százaléka a kommentek alapján. Gyakorlatilag azok lettek lepontozva, akiknek van némi gőze is a női nemhez.
2022. okt. 29. 17:11
 36/52 anonim ***** válasza:
94%
Ha annyira okos vagy, akkor miért nem tudod értelmezni a különbséget a lexikális tudás és a szociális készségek között? Neked a második nincs meg, legalábbis az arrogáns stílusodból nagyon az jön le.
2022. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
95%
#32 gondolom nem biológusi, vagy egészségügyi területen diplomáztál, mert nem állítanál akkor ilyen hülyeségeket.
2022. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Hol állítottam hülyeséget? Gyerekek ilyen nincs, hogy ennyire tájékozatlanok az emberek!!!! Hát ez borzalmas, hova süllyedünk még... Katasztrófa!!!
2022. okt. 29. 17:57
 39/52 anonim ***** válasza:
95%
#38 úgy állítod be a teherbeesést, mintha az lenne az általános, hogy még direkt se könnyű. A gyakorlat nem erről tanúskodik. Ha ilyen ritka lenne, már rég kihaltunk volna.
2022. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Nem állítottam be annak, én puszta tényeket közöltem. Kicsit olvass vissza és értelmezd az irományaimat.
2022. okt. 29. 18:02
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!