Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig vannak olyanok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig vannak olyanok, akik beveszik a szakadt gumi dumát?

Figyelt kérdés

Életemben egyetlen egyszer szakadt el, az se a végén mikor már bele recskázott. Azonnal észre vette, hogy kiszakadt, mivel akkor ketté hasad, jól halljátok. Ketté hasad!!!! Durex volt!!! Olyan nincs, hogy egy pici lyuk lesz rajta, amit megse érzel, de lám recska utan ra jössz, hogy kiszakadt.


Gyerekek ilyen az életben nincs!!!!


Beveszitek ezt a dumát, hogy a faszi meg a csaj védekezett, de kiszakadt a gumi? Ennyire hülyék vagytok? Nem védekeztek basszus, fogjátok már fel!!!!


Ja meg, hogy egyszeri alkalomtól lesz terhes? Ti még hisztek a mesékben? Normális nem beteg pár esetében se 100%, hogy egy év alatt terhes lesz a csaj.


Agyfaszt kapok a sok hülyétől, akiket megcsalnak és ezeket benyelik


2022. okt. 29. 08:42
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
66%

Én már rengetegszer és rengeteg pasival szexeltem, többszáz gumiból soha egy sem szakadt ki. Annak az esélye, hogy pont akkor szakad ki, mikor a nőnek peteérése van, és abból még terhesség is lesz…a lottó ötösre nagyobb az esély.


Ugyanakkora kamu duma, mint a “gyógyszer mellett estem teherbe”. Minden második kismama ezt mondja. Előfordul az ilyen, de sokkal ritkábban, mint ahányan ezt kamuzzák. Nyilván nem szedték normálisan, mert teherbe akartak esni.

2022. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

9

Lényegtelen, hogy átlagban mennyi idő a teherbeesés, az átlag idő nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy egy alkalomból terhes legyen valaki.

A sperma meg akár 5 napig is életben maradhat a női testben.

2022. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
26%
20-as vagyok, abban abszolút egyetértek, hogy aki nem akar teherbeesni, az nagy eséllyel nem fog.
2022. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
79%
Azért kell egész hónapban szedni a fogamzasgatlot, hogy ne legyen peteeresed. Ha nincs erett petesejt, akkor ugyanúgy menstrualsz ugyan, de nem tudsz megtermékenyülni. Nem fogom itt magyarázni, hidd el, sokkal inkább tisztában vagyok a dolgokkal, mint te.
2022. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
na, látom azért vannak hozzám hasonló intelligens emberek.
2022. okt. 29. 12:42
 26/52 anonim ***** válasza:
26%

Igen, a gumi az hasad. Ha szétszakad, akkor azt észreveszed, legkésőbb mikor végeztetek. Bár önmagában gumit használni, hááát, nem egy életbiztosítás. A második lépcső az eseményutáni, ami egy lórúgásnyi hormont tartalmaz és rohamosan csökken a hatékonysága óráról órára, plusz nehezen is hozzáférhető ahhoz képest, amilyen gyorsan kellene. Csináltam ezt a cécót, soha többé nem szeretném. Nem biztonságos egyáltalán szerintem.


Emlékszem, minden szex után mentünk a mosdóba megtölteni a gumit vízzel, hogy lássuk, kell-e rohanni az ügyeletre. Borzalmas volt, évekre kiölte belőlem a szex iránti vágyat ez az érzés. Nem tudtam nyugodt lenni szex közben.


A legjobb az lenne, ha steril lenne a partnerem. De idehaza az egyelőre csak egy álom. :)

2022. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudhatod (én sem!), milyen fajta gumit használtak. Lehet, valami olcsóbb, rossz minőségűt.


A tabletta hatékonyságával azért vitatkoznék, mert míg az óvszer egy fizikai gát, és látszik, ha elszakad, a tablettánál nem látszik, ha valami belebarmol a rendszerbe. Sokan nem is tudják, hogy egy hasmenés csökkentheti a hatást.


Egyik barátnőmnek meséltem, hogy láttam egy smoothie receptet, kell bele lenmagolaj, utánaolvastam a lenmagolajnak, és befolyásolhatja a fogamzásgátló hatását. A lenmagolaj.


Átlagos intelligenciával belegondol az ember, hogy két orvos által felírt gyógyszer kölcsönhatásba kerülhet egymással. Én pl. mindig szólok, hogy szedek refluxra gyógyszert. De nem mindenki gondol erre.


Még kevesebben gondolnak arra, hogy valamilyen önszorgalomból szedett vitamin vagy táplálékkiegészítő is hathat az antibébire, és még én sem gondoltam volna arra, hogy egy olyan dolog, mint a lenmagolaj befolyásolná a gyógyszert.


Az óvszer kiszakadásának figyelmen kívül hagyása szerintem sokszor lustaság. Ha tökéletesen lennénk megtervezve, szex után nem zuhanyozni meg dzsuvát vizsgálni rohannánk a mosdóba, hanem öntisztítók lennénk, és szunyálhatnánk. Sokan meg is teszik.

2022. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
70%

#27

Azért nem szájon át keresztül szedőset kell használni. Hatalmas nyűg minden nap figyelni rá különben is.


Nem csak ez a két (egyébként szerintem egyformán szar és elavult) módszer létezik.

2022. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, de ezek a legelterjedtebbek. Bár szerintem az óvszer a legjobb a sterilizálás után.
2022. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
96%

"na, látom azért vannak hozzám hasonló intelligens emberek."


Az egész stílusod alapján te egy ostoba, magát okosnak hívő tanulatlan fszfej vagy, aki azt hiszi magáról, hogy hej de okos.

2022. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!