Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig vannak olyanok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig vannak olyanok, akik beveszik a szakadt gumi dumát?

Figyelt kérdés

Életemben egyetlen egyszer szakadt el, az se a végén mikor már bele recskázott. Azonnal észre vette, hogy kiszakadt, mivel akkor ketté hasad, jól halljátok. Ketté hasad!!!! Durex volt!!! Olyan nincs, hogy egy pici lyuk lesz rajta, amit megse érzel, de lám recska utan ra jössz, hogy kiszakadt.


Gyerekek ilyen az életben nincs!!!!


Beveszitek ezt a dumát, hogy a faszi meg a csaj védekezett, de kiszakadt a gumi? Ennyire hülyék vagytok? Nem védekeztek basszus, fogjátok már fel!!!!


Ja meg, hogy egyszeri alkalomtól lesz terhes? Ti még hisztek a mesékben? Normális nem beteg pár esetében se 100%, hogy egy év alatt terhes lesz a csaj.


Agyfaszt kapok a sok hülyétől, akiket megcsalnak és ezeket benyelik


2022. okt. 29. 08:42
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
92%

Nincs igazad. Igenis, van olyan, hogy első és egyszeri alkalommal valaki teherbe esik.

Egy kis biológiai műveltség nem ártana.

2022. okt. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Mennyi az esély rá szerinted? Olvassál már inkább te utána.
2022. okt. 29. 08:51
 3/52 anonim ***** válasza:
91%

Egy alkalomról is lehet valaki terhes. Ugyanúgy, mint a 100.-tól.

Ennyi erővel nem is kell védekezni, mert mindig csak egy alkalom.

2022. okt. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
83%
Uncsi, car provokáció...lapozzunk, korán van még ehhez. 🥱
2022. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Minek forgatjátok ki a szavaimat? Senki nem írta, hogy első alkalommal nem lehet terhes bárki is.


Arra viszont, hogy valaki védekezik és kiszakad a gumi és észre se veszi és első alkalom és már terhes is arra 0% az esély.

2022. okt. 29. 08:59
 6/52 anonim ***** válasza:
88%
Nagyobb az esélye, mint az ötös lottonak, mégis mindig megnyerik
2022. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
87%

Elég nagyrészt igazat adok neked, van, amire nagyon minimális az esély, itt a GYK-n viszont tömegével jön elő, és nyilvánvaló, hogy nem védekeztek, vagy legalábbis valamit ferdítenek a sztoriban (összevissza szedett tabletta, vagy kiszakadt a gumi, beleélvezés, és elmarad az esemény utáni tabletta). Azt tartom túlzásnak, hogy kb. mindenki, aki nem akart terhességet, kiemeli, hogy védekeztek biztos módszerrel, de mégsem hatott, a valóságban viszont nagyon ritkán van ilyen.


Gumit én tizenévig használtam, kétszer szakadt ki (száraz voltam hormonális okok miatt), azt tapasztaltam, amit te, végigszakad az egész, és lehetett is érezni, amikor elpattant. Nagyon ritkának gondolom, ha esetleg csak pici lyuk keletkezik, de az is kiderül az aktus utáni ellenőrzéskor. Továbbá, nem szakad ki hetente, havonta, mint ahogy itt egyesek állítják, vagy akkor nagyon szarul csinál vki valamit, mert ez egy rugalmas, erős cucc.


Nekem tervezetten a negyedik aktusból lett baba, sose máskor nem voltam terhes, amikor valóban védekeztem, és ismeretségi körbe is ez a jellemző. Első vagy egy aktusból simán lehet terhesség, erre tudok példát családon belül, viszont a nagyon nagy többség azért „megússza”, ha csak egyszer nem védekezik, de ez erősen ellenjavalt.

2022. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

7


Na végre megmondta valaki a tutit. Nekem is hormonális okok miatt szakadt ki egyetlen egyszer a 12 év alatt. De ezekszerint a nők 200%-nak hormonális baja van, csak én nem tudok róla meg az orvosok.

2022. okt. 29. 09:32
 9/52 anonim ***** válasza:
18%

Egyáltalán nincs igaza a fent valaszoloknak. Azon az egy napon lehet teherbe esni, amikor ovulacuo/peteeres van, ami egy hónapban egyetlen nap! Ha nincs peteeres, nincs terhesség sem.

Persze a sperma a hüvelyben két napig életképes az ovulacio előtt és után, de összességében kb 60 százalék ilyenkor is egy even belül a terhesség.

2022. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sok más oka is lehet, vagy eleve hibás volt a gumi, sérült a csomagolás, stb. És a kevésbé tapasztaltak ezekre nem biztos hogy figyelnek. (Vagy nem tudják, hogy mire kell figyelni). Vagy rossz méretet vesznek, elmozdul, elcsúszik, és úgy jut be a cucc. Nem csak egy féle képpen nem működhet.
2022. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!