Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit "válasszak"? Van két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit "válasszak"? Van két srác, és úgy érzem, mindkettejüket szeretem. (tovább lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki bír engem, és beszélünk is. Bár még csak neten. Ma is találkoztunk volna, de csak este ér rá, nekem meg az nem jó. :/ És nem egy városban lakunk, vagyis ő itt kolis. öt év van köztünk, és némileg (szóval eléggé) magasabb nálam :/


A másik srác és köztem _______év van. Egy suliba jártunk. A szemkontaktus, és a szemezés megvan. Ismerem a húgát, de vele erről nem szeretnék beszélni, mert eléggé nem jön be neki a bátyja stílusa :/

Megnéztem az adatlapját myvipen, aztán ő is megnézte az enyém, majd bejelöltem facebookon, és még aznap visszaigazolt. Ő romantikus, bár lehet, hogy egy kicsit alacsonyabb nálam. De szerintem ez nem baj. Kedves.. *-*


2010. szept. 28. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

"A másik srác és köztem ______év van"


Hm?

2010. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedni mindkettővel szabad, aztán amelyikbe belezúgsz, azt választod. (Ne aggódj, nem leszel mindkettőbe szerelmes, olyan nincs...)
2010. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De jó, hogy te nem tudod kit akarsz és idegenektől vársz választ. Tudod mit? Feldobtam egy érmét, válaszd az elsőt.
2010. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez nálam is probléma. Pedig már nyakunkon vannak a választások...
2010. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

jah, igen:D

meg akartam nézni, hogy biztos legyek benne, és direkt "___"-t írtam, hogy ha átolvasom küldés előtt, beírjam. :DD

de úgy látom, elfelejtettem :D xDD

1,5 év :)

2010. szept. 28. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem a masadikat valeszd.

csak azéert mert a távkapcsolat nem fog sokáig tartani.

a masik fiuval minden nap talizná.

az meg h alacsonyabb az nem baj.legfeljebb nem veszel fel magasarkut.

2010. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én beszélnék mindkettővel, és az összhatás alapján döntenék. Külső belső, meg az érzés amit kiváltanak belőlem. Amúgy nekem is csapta már a szelet egyszerre két hapsi, az egyik tetszett, a másik annyira nem, mégis az utóbbit kedveltem meg...
2010. szept. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!