Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm gyereket akar én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm gyereket akar én meg nem, hogy beszéljem meg vele?

Figyelt kérdés

Én egyetemre járok, van még másfél évem, a barátnőm már dolgozik. Én nem érzem úgy, hogy készen állok rá. Én ezt elmondtam neki, de nem érti meg.


22F



2022. okt. 30. 20:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
2022. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
93%
És csak saját gumival amit te veszel elő, kinézem belőle hogy megszurkálja előtte amit ő venne elő.
2022. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%

Én 22 évesen szültem,nincs azzal semmi gond ha 21 évesen akar valaki babát DE kell hozzá egy stabil párkapcsolat, tervezés és megértés egymás iránt. Közösen kell tervezni a jövőt. Én férjnél voltam, fiatalon házasodtunk és úgy beszéltük meg már előtte hogy már az elején vállalunk egy pici babát, ami a világ leg jobb döntése volt. A ti helyzetetek más, te egyetemre jársz, ő nyaggat a baba vállalással, ne hagyd magad rászedni, mert a babához pénz is kell, anyucik nagyon szeretnek cuki dolgokat vásárolni, meg vannak olyan dolgok amik egyszerűen szügségesek, pelus, tápszer stb. És ami a leges leg fontosabb, az egész életed gyökerestől megváltozik, minden a baba köré épül. Szóval szerintem szólj neki hogy te várnál vele pár évet míg készen nem leszel lélekben.

Hátha csak egy baba láz és később el fog múlni.

2022. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Metionin ***** válasza:
100%
Így, ahogy leírtad. Egyébként ha a csaj azt hiszi, hogy így, hogy te még tanulsz, ő meg gyesen lesz, el tudtok tartani plusz egy gyereket, akkor ezzel a gondolkodással jobb ha nem szül. Még harmincas, stabil munkahellyel és lakással rendelkező felnőtteknek is necces a mai világban, nemhogy pucér seggre. Ha te nem dolgozol, ugyan miből és hol nevelné a gyereket? Semmiképp se hagyd magad csőbe húzni, nem ismerjük a csajt de sajnos van olyan agyhalott, aki "véletlenül" elfelejt védekezni. Húzz gumit, ha pedig a csaj nem áll le a gyerektémával, hagyd ott a fenébe, hadd szüljön valaki mástól, aztán nevelje ha annyira késznek érzi magát rá.
2022. okt. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy hatos miért lett lepontozva? Mert idősebb a barátnője?
2022. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem bíznám rá a védekezést.

Hoppá elfelejtettem bevenni a tabit.

Hello, apuka!

2022. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!