Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan személyeskedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan személyeskedik, hogyan állíthatom le?

Figyelt kérdés

Eszrevettem x ev utan, hogy nem is vagyok olyan aki “magatol” megsertodik vagy “magatol” ideges lesz a vitak soran.. eleinte ezt hittem.

De eszrevettem, hogy pl valamit kerek a paromtol, hogy legyszi ne tedd maskor a koszos edenyt az iroasztalra akkor nem az van, hogy azt mondja rendben. Hanem kijelenti, hogy o ezt nem erti emiatt nem teszi meg a keresem aztan jobban belemegy, hogy az atlag emberek vajon ezt problemanak latnak-e? Aztan, hogy nem erzhetem magam rosszul valami miatt, mert o azt nem tudja megerteni. Aztan atmegy szemelyeskedesbe, de ilyen enyhebb mint pl a te szaktudasodat az alapjan megkerdojeleznem, hogy egy koszos edenyt szerinted nem tehetunk iroasztalra, akkor nem tudsz osszefuggeseket jol atlatni, inkbb tanulj meg ne is alkalmazzanak es tarsai.. ezektol meg mar nyilvan kezdek ingerultebb lenni. Es kepes ezt orakig nyomatni aztan lersze mikor mar ingerulten valszolgatok akkor atvalt, hogy latod veled beszelni se lehet, te mergelodsz te vagy az ideges stb o semmi rosszat nem tett…

Ilyen emberrel mit lehet kezdeni??

Rengetegszer elojon ez foleg, ha kerek tole valami, vagy mas a velemenyem mint az ove…


2022. okt. 31. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás.
2022. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod tudni leallitani, mert kB tele a hocipoje veled.

Nem tisztel és főleg nem szeret.

Mint az első írja szépen hadd el.

Azzal nem érsz el semmit, hogy vagy hallgatod a litániát, vagy vitatkozol vele... Csak még rosszabb lenne a helyzet, úgyhogy szakíts vele minél előbb! :)

2022. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, én már ezt olvasva tiszta ideg lettem..

Pfff én ez a beszélgetés alatt már földhöz vágtam volna azt a tányért.

Miaz hogy nem éri a kérést, hát meg kérdeztem vola szerinted annak a koszos tányérnak ott van a helye vagy a mosogatóban?

Szakitás ilyen emberrel nem lehet együtt élni, Lusta és még hülyének is néz téged.. ☹️☹️

25.n

2022. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a második alkalom után, amikor újra az íróasztalon találnék egy koszos edényt, és még meg is magyarázza, hogy velem van a gond, ha zavar,


1) (ha van autója) kivittem volna a koszos edényt az autó vezetőülésére, aztán ha meg ezt kifogásolná, megmondanám, hogy én őszintén nem értem, mi ezzel a problémája, szerintem jó helyen van ott


2) egy hétig csak salátát készítettem volna, hogy ne legyen koszos edény.


Ingerült nem lennék vele, nem hagynám magam belerángatni a manipulatív játszmáiba.


Amúgy az általad leírtak alapján szerintem is igazuk van a többieknek, és a szakítás lesz a megoldás, csak az a kérdés, hogy mennyi időt dobsz rá még az életedből egy olyan kapcsolatra, amiben a másik ember kommunikációja és a viselkedésére nem azt tükrözi, hogy fontos és értékes lennél a számára.


"Aztan atmegy szemelyeskedesbe, de ilyen enyhebb mint pl a te szaktudasodat az alapjan megkerdojeleznem, hogy egy koszos edenyt szerinted nem tehetunk iroasztal ...."


Amikor a valaki szándékosan másik önbizalmát, önértékelését próbálja lehúzni és újra meg újra a lelkébe gázol a lenéző, lekezelő beszólogatásaival, az nem "enyhébb személyeskedés", hanem egy lelkileg bántalmazó kapcsolat tipikus forgatókönyve.

2022. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%

Nem jol kommunikalsz. Nem az anyja vagy aki rászolhat egy masik emberre. Ezt nem igy kell.

Aenki nem szeretné hogy neki dirigaljanak akkor se ha hibás figyelmetlen hanyag vmiben.

Egy társ az nem szülő aki a gyereke fejét mossa.

2022. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy ilyen pitiáner dolgon megy a cirkusz, akkor mi lenne, ha nagyobb dolog lenne, amit meg kellene beszélni? Nem egyezik az értékrend.
2022. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!