Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar gyereket ? Igy éljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar gyereket ? Igy éljem le vele az életem ?

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok tanácsot mert már nem tudom mitevő legyek. 5 eve vagyunk egyutt . 2 eve házasok. A baba nem akar jönni . Egy vizsgálatra kellene mennem ami 70 ezer ft . De lombikra ha bejelentkeznek ingyen lenne . Hallani sem akar róla. Inkabb azt mondta kifizeti nekem azt a 70 ezret par honap alatt összeszedi. ( zsebből ha akarná kitudná fizetni egyből). Neki már van egy gyereke, azt látom neki tökéletesen elég amit hétvégente vele töltünk. Vagy 100x elmondtam,hogy én is sajá gyerekre vágyok a kapcsolatunk első éveiben. Mostanra már ha felhozom semmit nem mond rá .Csak szedünk vitaminokat , jön az majd stb . Depressziós vagyok. Sokat sírok emiatt. Nagyon szeretem és amúgy imádja a gyerekét nagyon jó apa . A kapcsolatunk is jó ezt leszámítva . De azt érzem lassan kifutok az időből. Mit mondhatnék még neki ? Mondjam, hogy elhagyom ? :(
2022. nov. 1. 04:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Fuh de megtudnak bolondolni nők csak hogy terhesek legyenek…
2022. nov. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

"Azt a 70 ezeet par honap alatt osszeszedi"

Elkepeszto hogy meg most sem erted. Egy vasatok sincs egy uj gyerekre. Azt a 70 ezret havonta kell osszeszedni a gyerekre pelenka, tapszer, vitamin, ruha, plusz oltasok, babszinhaz...es ekkor meg kicsi. En most vettem 150 ezerert a kisfiamnak laptopot, 60ert okostelot, 14 ezerert sportcipot. Egyedulallo anyakent. Te nem dolgozol?

2022. nov. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pont ezt mondom , neki is van pénze . En is keresek . Gyerekszobától kezdve kiságyig minden meg van már. Nem a penzen van a hagsúly az AKARASON ha nem ment volna át .
2022. nov. 1. 05:37
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha.márbnem.akarja, mit tudsz tenni? Nem sokmindent. Az első nejem ugyanígy húzta- halogatta. Válás lett a vége, ma egy 49 éves szingli.


Megértelek és nagyon nem irigyellek.


F, 44

2022. nov. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem tulsagosan ragorcsolsz es ezzel mar megijeszted ot. Picit probalj lehiggadni. Minel jobban refeszulsz a temara, annal nehezebben fog osszejonni. Egy kicsit hagyd ezt a dolgot, mondjuk egy par hetig.
2022. nov. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj már, fogod magad és elmész a vizsgálatra, ha annyira akarsz, nem kell az engedélye. Nem értem, mi a probléma, majd te kifizeted rá a 70 ezret és kész.


Hol a gond?

2022. nov. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
Kérdezd meg tőle kerek perec, hogy akar e gyereket. Ha azt látod, hogy terel vagy kamuzik, akkor szakits vele. Ha őszintén azt mondja, hogy szeretne és tényleg el is kezd tenni érte, akkor maradj. De nem gondolom, hogy a második eshetőség fog bekövetkezni. Egyébként a stressz és a depresszió nagyon ront a teherbe esesi lehetőségen.
2022. nov. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%
Ha neki a sajátjátból is elég annyi, amennyit hétvégi apukaként eltenget vele, és ő tökéletesen megvan így is, majd jön, ha akar mentalitással, a vizsgálatra nem megy, a pénzt nem adja oda, hanem majd pár hónap alatt összeszedi....akkor mit erőlködsz? Nem teljesen világos, hogy ő nem akar második kölyköt, annak minden macerájával együtt? Kb nyugodt attól, hogy nem jön össze. Fizesd ki magadnak a vizsgálatot, hogy legalább lásd, hogy veled minden rendben van-e, aztán kérdezd meg kerek-perec, hogy ő mit akar az élettől, és ennek megfelelően mérlegelj. Közel se biztos, hogy találsz gyorsan új embert, az se, hogy valaha lesz gyereked, akkor is, ha őt otthagyod.
2022. nov. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha van pénz akkor miért is úgy kell összekapargatni 70ezer forintot hónapok alatt?
2022. nov. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Ki kötelez rá, hogy le éld? Senki. Van választási lehetőséged. Viszont mindegyiknek a következményeit is neked kell viselned, és csendben.
2022. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!