Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok féltékeny? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny? A páromnak van gyereke, és amikor átjön akkor tanul is vele és ahogy olvasott a gyerek és az apja foglalkozott vele dicserte, hirtelen olyan féltékeny lettem, a párom azt mondta nem biztos akar még egy gyereket,

Figyelt kérdés

De még csak az elején vagyunk a kapcsolatnak pár hónapja, láttam hogy milyen jo szülő, vajon nekem is megadatik hogy szülő lehessek?

Soha nem gondolkoztam el ezen, de most valamiért nagyon foglalkoztat a téma.

22l/ 37f

Nem miattam vált el, mielőtt osszejottunk évek óta elvalt, azóta volt több hosszabb kapcsolata is.



2022. szept. 23. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze.
2022. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Aki még ott tart hogy egy gyerekre féltékeny az szintén gyerekagyú.
2022. szept. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, a páromnak van gyereke, és benne nincs meg a vágy, hogy legyen neki még, nem a gyerekre vagyok féltékeny mert foglalkozik vele az apja, nyilván ez a dolga, ha leszarna a saját gyerekét, nem lennék vele együtt. Soha egy lathatast együtt töltött időt nem akadályoztam mert nekem nem volt apukám és tudom milyen ha nincs, ezt pedig senkinek sem kívánom
2022. szept. 23. 10:29
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Mert mindig sokkal fontosabb lesz mint te illetve ha lenne közös gyereketek annàl is.
2022. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de nem biztos hogy akar közöset, ez itt a baj.
2022. szept. 23. 10:32
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jobb is te ugy is megkülönböztetnéd őket ha mar most sajnálod tőle az apai odafigyelést meg arra irigykedsz.

Ha lenne sajátod még jobban arra torekednél hogy csak a sajátot szeresse meg irigykednél a masikra.

2022. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak már eleve vége. Túl fiatal vagy hozzá, ő nem igen szeretne több gyereket te meg érthető módon akarsz. Keress korban hozzád illő, szabad pasit.
2022. szept. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vàrsz meg vele nem erőlteted vagy megmondod neki hogy te szeretnél már gyereket .
2022. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt a lehetőség, hogy "gyakorolj". Nem tudom, miért nem evdiens sok embernek, aki egy családba tartozni akar, hogy muszáj lesz elkezdeni úgy foglalkozni a gyerekkel, mintha sajátja lenne.


Ilyenkor az lenne a normális, hogy néha te is leülsz vele, segítesz neki, csináltok együtt dolgokat... Ha komoly a kapcsolat, ez a normális, nem az, hogy kintről bámulunk és irigykedünk, aztán majd ha nekünk csinál gyereket, azzal viselkedünk csak szülőként. Vagy ha ez nem fekszik, eleve ne akarjatok közös gyereket. Undorító, mikor valaki az ember féltesóját különbnek tekinti, mint őt magát.

2022. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Egesz egyszeruen ez a ferfi tul idos hozzad, lassan 40 lesz. Szive szerint mar csak elne egy bombazo fiatal lannyal es nem akarna ujra ketesztulmenni a gyerekvallaladon ami szinte az osszes hazassagot elcseszi, raadasul pont egy olyan novel aki meg nem szult, igy fel hogy te is elkoveted ugyanazokat a hibakat egy kapcsolatba mint egy ujdonsult anyuka. O csak a jot akarja beloled, a problemat, nehezseget mar nem. Lehet sarmos, vonzo, gazdag, de en nem adnam fel az almom hogy egy oreg faszi nyugdijra keszulo vagyait kiszolgaljam. Keress 27-30 eves gyerektelen pasit.
2022. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!