Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhàny hete, a háború kapcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhàny hete, a háború kapcsán azt mondtam a férjemnek, hogy ha valami miatt a gyerekeink élete veszélyben forogna én akár a testemmel is hajlandó lennék megmenteni őket (szex). Ő ezen most borult ki, pedig szerintem ez a normális. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 11:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja ezzel több szinten is a lelkébe tiportam, mert az ő feladata megvédeni a családot
2022. okt. 9. 11:57
 2/10 A kérdező kommentje:
Plusz valami olyasmit mondott, hogy ha ez az elhatározás megvan később majd más esetben is a szexhez fordulnék megoldásként. Ez nem így van, mert szeretem őt, sosem csalnám meg!
2022. okt. 9. 12:03
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem normális, hogy a legtöbb esetben mindent megtennénk a szeretteinkért. Nyilván, ha pisztolyt fognak a párod fejéhez, ha nem adod oda magad, akkor szerintem mindenki aki szereti a másikat megtenné. Nem értem, hogy ezen miért borul ki. Az, hogy kinek a feladata megvédeni a családot pedig pusztán annyi, hogy alap dolog, hogy megvédjük a másikat ahogy tudjuk.
2022. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem szerencsétlen katonák akiket kivezényelnek a helyszínre nem akarnának semmit, de te már egyből felhoznád, hogy "dugjunk, csak ne bánts minket!". :D

Ha ezt elképzelem egy töpszli molett, kukkeros, görbehátú, lógócsöcsű nővel, akkor még viccesebb.

2022. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
4. Nyilván te tökéletes vagy, Mr.Adonisz! Ja, nem.. 😂
2022. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Ha nincs min veszekedni, akkor csináltok rá okot. Értem.

Amúgy az egész felvetés irreális. Ha egy pár fegyveres katona meg akar dugni, akkor meg is fog, akár beleegyezel, akár nem. A férjed se sokat tehetne, csak felfogja az első golyót. A gyerekeid sorsa meg megint csak kétséges.

Induljunk ki abból, hogy betartják az írott és íratlan törvényeket: a gyerekek és a nők nagyobb biztonságban lennének, mint a hadköteles férjed. Nem igazán lenne olyan eset, hogy a gyerekeid kéne likvidálniuk, és megtagadják a parancsot, ha megdughatnak. Biztos csinos vagy, de hidd el, hogy nem érsz annyit. Hadbíróság, statárium, főbelövés, stb.

Szóval ilyen nem lesz.

Olyanra több esély van, hogy a péknek már csak egy kis cumival tudsz fizetni, ha nem akartok éhen halni. Van az a szintje a nyomornak, amikor a férjed fogja felájnlani.

2022. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
6. Talán előre kellene gondolkodni és önellátónak lenni, nem sírni itt gyk-n! 😘
2022. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Hát csak annyi: elég gáz vagy:).
2022. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Hiányod van?
2022. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ez a kérdés...
2022. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!