Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok barátnőt szerezni magamnak?

Figyelt kérdés
Talán ott kéne kezdeni hogy 2010 jan első péntekén disco balesetett szenvedtem ( frontális karambol 18/f) szerencsére semmi maradandó sérülést nem szereztem és azóta valami +változott bennem :( . Azelőtt se voltam casanova de volt barátnőm, ha dobtak/dobtam az utána min 2 hónap után újból volt de ez meg változott a karamból után. Lassan egy éve történt és egyszerűen nem tudok összehozni egy csajt se internetes ismerkedés iwfw,vip, barát-baráton keresztül, szórakozóhelyeken stb. Nem fényezni akarom magam de aránylag jól nézek ki, 1,5 éve gyurok ami látszik is , divatos igényes öltözködés Emberek mi van velem mi történt hogy nem tudok össze hozni egy barátnőt? Plussz még 18 éves fejjel teljesen szűz vagyok és szerintem ez elég ciki ha valaki tud segiteni vagy tippet adni ezek megszüntetésére megköszönném ;)
2010. szept. 28. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok és dettó. Nekem sem nagyon megy a dolog. Fogalmam sincs. Semmivel sem vagyok rosszabb mint körülöttem a sok tucatember akiknek kisujjból megy a csajozás. Nézek ki úgy mint ők és a legtöbbjüknél sokkal intelligensebb és érdekesebb ember vagyok. Aztán mégsincs semmi, hiába próbálkozom. Na most sokat segítettem mi? :D
2010. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát legalább tudom nem vagyok egyedül :( :)
2010. szept. 28. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
A csajoknak se mindig megy ez ilyen könnyen:) Nekem se..
2010. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igazából a baj az hogy fogalmunk sincs (legalábbis nekem biztos) hogy mi a baj :D Szóval, nekem ötletem sincs hogy mit csinálok rosszul, vagy mi a rossz rajtam, stb. Ha tudnám, tudnék rajta változtatni, de így...
2010. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"1,5 éve gyurok ami látszik is , divatos igényes öltözködés"

"Plussz még 18 éves fejjel teljesen szűz vagyok és szerintem ez elég ciki ha valaki tud segiteni vagy tippet adni ezek megszüntetésére megköszönném"

Ilyen gondolkodásmóddal nem tudom, miért csodálkozol.

2010. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mire érted?
2010. szept. 28. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra értem, hogy nem attól lesz vonzó valaki, ha kigyúrt, követi a divatot, attól meg főleg nem, ha azt hiszi ciki szűznek lenni, és ezen változtatni akar csak azért, hogy ne legyen ciki.
2010. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!