Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan tudna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudna egy csúnya srác barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, még nem volt barátnőm, de még csak olyan lányról sem tudok, akinek tetszenék. A viselkedésemmel semmi gond nincs, normális, intelligens vagyok, lehet velem beszélgetni. Viszont nem nézek ki jól, egyáltalán nem vagyok jóképű sem. Rengeteg lánynál próbálkoztam már (idősebbel, fiatalabbal, csúnyával, széppel, ribivel, normálissal), de egyikkel sem jött össze semmi, és biztosra veszem, hogy a külsőm miatt van ez. Szerintetek mit tudnék csinálni? Légyszi normális válaszokat! 18/F
2011. júl. 31. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Legyél gazdag! A külsőn és a pénzen kívül más nem számít egy lánynak se.

Üdv: egy sorstársad

2011. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

Hát a külsődön nem tudsz változtatni.

Egyébként én úgy gondolom, hogy senki nem lehet olyan ronda, hogy legalább egy társa ne legyen az életben.

/L

2011. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 JulesM111 ***** válasza:
82%

Na idefigyelj csúnyasrác!


Nézz már szét az utcán, nem csak tökéletes párokat látsz, hanem ronda pasi, csini csaj, és fordítva.

2011. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Chrisstian_ ***** válasza:
58%
szöveggel is lehet hódítani! akad olyan ismerősöm, aki nem éppen egy matyóhímzés és olyan csaja van, hogy csak lesek O.o
2011. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
1. válaszolóval osztozom. Legyél gazdag, szép kocsi, szép ház, és rögtön rohanni fognak utánad a csajok :) az én exbarátnőm is egy ilyen miatt dobott fel egy másféléves kapcsolatot :)
2011. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
hat igen, nem mindig a kulso számít, csak legyél azért ápolt! :)
2011. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha jó dumád van/lesz és emellett gazdag is vagy/leszel akkor tuti Casanova leszel. ;)
2011. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Azt leszámítva, hogy nem nézek ki jól, ápolt vagyok, és odafigyelek a külsőmre.
2011. júl. 31. 18:40
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Tanúsíthatom, h a jó duma, humor, kedvesség, ápoltság semmit nem ér, ha csúnya vagy :(
2011. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

18 évesen még semmiről sem csúsztál le.

Ha tényleg nagyon csúnya vagy, vagy olyan semmilyen, akkor nagyon nem sok esélyed van sajnos. Annyi a jó pasi, hogy már nekik is csak átlagos lányok jutnak leggyakrabban, ők sem válogathatnak már a nők között.

Javaslom, hogy olyan nőt keress, aki csúnyácska, talán neki megfelelsz így is.

És persze nem ártana ha lenne pénzed. És itt most nem havi pár tízezerre gondolok, hanem egy rendes jövedelemre, autóra, lakásra. Ez nagyon sokat lendítene a helyzeteden. Ez idővel össze is fog jönni, ha tanulsz és dolgozol.

Amúgy az ilyen kérdéseket azért nem szeretem, mert arckép nélkül senki nem tudja megmondani, hogy mennyire vagy csúnya. Lehet, hogy csak olyan átlagos magyar semmilyen középszerű arcod van, de nem csúnya.

A kinézet pedig nagyon sokat számít. Ez tény.

2011. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!