Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pysti09 kérdése:

Hogyan tudnék segíteni a barátnőmnek, hogy jobb legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Próbálom nagy vonalakban leírni.

Én és a párom is 20 évesek vagyunk, most leszünk 4 hónapja együtt.

Nekem elég hamar fel kellett nőni a vidéki életben, plusz családban több ember halála miatt, és 16 éves korom óta dolgozom, és eltartom magam.


Barátnőm kibukott egy szakmából, így arra jutott, hogy délutáni iskolában lerakja az érettségit, emelett heti 5-6x dolgozik vendég látásban.


Maga a probléma az az, hogy kicsit úgy érzem, hogy még gyerek hozzám képest.

A munkahelyi, és iskolai stresszt beleviszi a kapcsolatunkba, és rajtam vezeti le.

Az első 2-3 hónapban minden rendben volt, míg nyár volt, nem volt se sulija, se melóznia nem kellett...

Illetve az előző kapcsolatából adódóan nem szeretne még összeköltözni sem, ami pedig elég sok mindenben megkönnyítené mindkettőnk életét..


Egyszer próbáltam vele beszélni, de az is csak 3 napig tartott, míg szabin volt.

Ezután kezdődött előlről minden.

Rajtam vezeti le a feszültséget, és a szexuális életünk se olyan mint régen...konkrétan 3 hét után jutottunk el oda, de amint elkezdett dolgozni, szintén feszültség, és megszűnt az intimitás, ami őszintén szólva elég aktív volt előtte...


Persze, eltűnt a rózsaszín felhő is meg minden,de szeretem, és látom, tudom hogy ő is szeret engem, csak mit tehetnék, hogy ezt a feszültséget hagyja a munkahelyen, iskolában, és visszajöjjön az igazi énje minden téren? És hogy külön tudja választani a kapcsolatot ezektől..



2022. nov. 1. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kommunikáció van, vagy lapát.
2022. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Úgy jó másfél évig tart a rózsaszín felhő, ha te már most így érzed ezt kiábrándulásnak hívnám.

Ideje lesz beszélni vele és elengedni.

2022. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 H.B.Netta ***** válasza:
Édesem, olyan fiatalok vagytok még. Szerintem neki egyszerre egy dolog is elég lenne, nem beszélve arról, ha most összeköltöztök, akkor neki is kell hozzád alkalmazkodnia, ráadásul még a háztartásban is besegítenie. A legszebb korban vagytok, amikor még élvezni kellene az életet, nem pedig beleugrani a mókuskerékbe. Estin se egyszerűbb leérettségizni, sőt, ha mellette dolgozik is az kiveszi minden erejét. 4 hónapja vagytok együtt, de már most nem jó a szex. Az az egyik alapja egy jó kapcsolatnak, a ti korotokban. Esetleg megkérdezhetnéd mi az, amivel könnyebbé tudnád neki tenni ezt a helyzetet. Szerintem még egy próbát megér beszélni erről, de ha ez se tart tovább, bármennyire fájdalmas jobb tovább lépni.
2022. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Te azt nem viseled el, ahogy ő a sajàt gondjaihoz viszonyul. Ez ilyen. Hagyd rá.

Ő egy másik lény, nem a te részed. Más sem lesz az. Nem kell beavatkoznod. Csak fenntartod vele a problémát, ami magától is megoldódna.

2022. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!