Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kapcsolatok hányad részében vívódnak a nők magukban, hogy talán nem ez a legmegfelelőbb partner, talán más jobb lenne?

Figyelt kérdés

Nem is azt kérdezem, hogy nálad konkrétan ez előfordul-e, bár ez is beleszámít. Arra vagyok kíváncsi, hogy meglátásod szerint, ahogy másokat is látsz, hallasz, hogyan látod ezt.

Ettől még működhet egy kapcsolat sokáig, tehát kívülről nem is feltétlenül látszik a dolog, de az én véleményem szerint sokan vannak olyanok, akik nincsenek teljesen meggyőződve arról, hogy az aktuális párjukkal szeretnének komoly hosszú jövőt tervezni, és nem lenne-e esetleg másvalaki jobb. Vannak olyanok, akiket el lehetne csábítani a párjuktól, csak ez azért nem történik meg, mert nem születik meg az alkalom rá, nem jön megfelelő ember, aki ezt meg tudná tenni, de van ilyen ember.

Olyanok is vannak, akiknek kifejezetten rossz kapcsolatuk van, de valahogy mégsem mernek kilépni belőle.


Az összes kapcsolatból, ami jelenleg működik, a nők mekkora része gondol arra, hogy mással esetleg jobb lehetne a kapcsolat?



2022. aug. 28. 17:22
A kérdező szavazást indított:
Csak egy nagyon kis, elenyésző része (kevesebb mint 10%)
Előfordul néhányaknál, de ez a kisebbség (10-40%)
Nagyjából a kapcsolatok felében (40-60%)
A többségnél ez van (60% felett)
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
A nagy százalék a kornyezetemben nem ezen vívódik csak hogy jobb lenne megfelelőbb partner, hanem azon hogy az NINCS. Megalkuvásra kenyszerulnek sokan.
2022. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még magamnak is nehezen vallom be, de néha én is szoktam ilyeneken gondolkozni. De nekem ez az első kapcsolatom, lehet, ezért is. De szerintem nem látszik rajtam, szóval ugyanígy másoknak is megfordulhatott már a fejében ez a gondolat, hiába nem nézném ki belőlük.
2022. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, mikor ez eszembe jutott, pedig szeretem a páromat és boldog vagyok vele. Épp hullámvölgyben voltunk, ilyenkor szerintem normális, ha eszébe jut valakinek, hogy vajon mással jobb lenne-e, ez még nem jelenti automatikusan, hogy összességében ne lenne jó a kapcsolata. Mindenhol előfordulnak problémák. Ettől még nem csaltam volna meg, pillanatnyi bizonytalanság volt és csak gondolati szinten.

Persze ha valaki rendszeresen ezen gondolkodik és nem érzi jónak a kapcsolatát, az már baj, akkor valóban jobb lenne szakítani.

2022. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokszor eszembejut, hogy másra vágyom és talán mással jobb lenne.

A környezetemben nem tudom. Mindenki olyan boldognak látszik, de hogy falakon belül mi van, azt nem tudom.

Persze ilyen alapon engem is gondolhatnak boldognak és mindennel elégedettnek, hiszen nincs a homlokomra írva, hogy "másra vágyom!". 🙂

2022. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
5%-ban, addig, amíg az első sallereket ki nem osztják nekik.
2022. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 harebell ***** válasza:
100%
Én csak azokból indulnék ki, akikkel beszélgetek is ilyen témákról, kevésbé közeli ismerősökről ezt nem merném megítélni. Úgy a felükre mondanám, hogy amikor vannak hullámvölgyek meg bizonyos fordulópontok a kapcsolatban, elgondolkodnak rajta, hogy tényleg összeillenek-e, jól választottak-e, merjenek-e elköteleződni stb. De ezekre nem mondanám, hogy alapvetően rossz kapcsolatok. Aztán a negyedüknél ennél ez jóval ritkábban merül fel, maradék negyedüknél meg jóval gyakrabban, azoknál már tényleg lehet gond a kapcsolatban, bár nem feltétlenül olyan, amit ne lehetne megoldani, csak nekik nem sikerül. Én kb ilyen arányokat tapasztalok.
2022. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én csak annyit tudok biztosan állítani, hogy több ilyen van, mint amiről tudunk. Lesz olyan nő, aki magában másokra gondol, de nem fogja elmondani. Olyan nő viszont nem hiszem hogy van, aki azt mondaná, hogy másra vágyik, miközben nem.
2022. aug. 28. 18:07
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem, hogy miért nőkre kell ezt a kérdést kihegyezni. Szerintem nemtől ez független.

Az én válaszom 100%, és egyáltalán nem azért, mert el lehetne valakit csábítani a párjától.

A szerelem elmúlik, rengetegen elvakultan elképesztően rossz kapcsolatokba mennek bele (állandó veszekedés mindenen is), vagy éppen van 1 olyan dolog, amiben alapvetően nem egyeznek (gyerekvállalás/külföldre költözés), de ezt elegánsan elfejtik, ahogy fejlődik a kapcsolat jöhetnek elő új, és újabb problémák (összeköltözés után végtelen a sor), az eljegyzés/házasság/család témakör kimeríthetetlen. A szerelem elmúlik, a hülyét meglátod a függöny mögött, 3 év után benyögi, hogy Angliában kezdjetek új életet, berendezitek a közös kis fészket, és rájössz, hogy bmeg, olyan rendetlen, amit nem tudsz elviselni, minden pénzt elkölt, nem is akar spórolni. Lesz -e esküvő, mikor, a szülők bekavarnak, menjetek -e/ távolodni kellene, a gyerek megszületik, baromi nehéz mindenkinek, túlélésre kell játszani.... És a szex!

Kizártnak tartom, hogy ne lenne olyan, akinek a fejében még a legideálisabb kapcsolatban sem merül fel, hogy ezt én nem biztos, hogy akarom, mással ez könnyebb lenne! Nem kell ennek egy nyomó hiányérzetnek lennie, lehetnek ezek felvillanó, és megoldható problémák.

2022. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Bevallom,mostanában egyre többet agyalok rajta,hiába szeretem tiszta szìvemből, a szerelem egy kapcsolathoz sajnos kevés. Kìvülről persze ùgy látszik,hogy minden renben, de egyre több olyan megnyilvánulása van,ami aggodalomra ad okot.
2022. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!