Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2gyerekkel jobb egyedül,mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2gyerekkel jobb egyedül,mint olyan kapcsolatban ahol már nem vagyok boldog?Hiába mondok bármit a férjemnek,nem változtat.

Figyelt kérdés
Van 1kisfiúnk,ő 3éves.Most becsúszott a kistesó,12hetes terhes vagyok.Nincs már ehhez az egészhez se erőm se kedvem.Ha nem lennék várrandós,akkor is nehéz lenne,hogy a kisfiam apukájátóp külön megjünk.De elég valószínű,hogy elhagynánk a férjem.Most így elcseszem a gyerekek életét.Mindig azon az elven voltam,hogy a gyerekeknek ugyanolyan fontos az életükben az apa,mint az anya.
2022. aug. 24. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. Fontos. Attól, hogy ti elváltok a gyereket még nem kell eltiltani az apjától, ha nincs rá nyomós indok. Kevesebbet látja, de az jobb, mintha az egész gyerekkorát rettegésben éli, mert a szülei üvöltöznek a feje felett.
2022. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell leélned az életed 2 gyerekkel egyedül, ismerek olyat, aki még több gyermekkel is talált társat magának és most boldog újra!


Ha meg tudod oldani, és már biztos, hogy nem akarod a férjedet, akkor előbb-utóbb úgyis változtatni fogsz.

2022. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
12 hete még ezek szerint minden verihepi volt?
2022. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Hát mondjuk ha 12 hetes terhes vagy, akkor nem tudom hogy tudnál válni, hacsak nincs külön lakásod, milliós tartalékod, vagy nagyon segítőkész szüleid.

Nem írtál sokat a konfliktusról, nyilván ha pl ver, akkor lépni kell azonnal. De azért egyedül gyedből két gyerekkel baromi nehéz lesz. Ennél kevés nehezebb élethelyzet van.

2022. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem,nem volt minden happy ahogy írtam is,hogy nem tervezett volt a baba.Igen,ezt akarjuk elkerülni,hogy a fiúnk hallja a vitát vagy érezze a feszültséget.
2022. aug. 24. 16:50
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Ennek pont ilyenkor kellett beütnie?

Gondolkoztál volna korábban, amikor még el lehetett volna vetetni, és nem 2 gyerek életét teszed tönkre!

2022. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
védekezés nem volt? mi az, h. becsúszott?
2022. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
De hát szexeltél vele 13 hete, akkor annyira nem lehettél boldogtalan.
2022. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Én csak azt nem értem, ha eddig is fos volt a házasságod, mi a túrónak nem vetetted el, pláne ha tervezett se volt?
2022. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
12. Hétben ha sietsz még el tudod vetetni, és nem kell majd kettő gyerekkel nyomorognod.. én a helyzetedben nem tartanám meg.
2022. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!