Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viccel ilyenekkel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viccel ilyenekkel, ha tudja hogy ez számomra már bántó?

Figyelt kérdés

Még először azt hittem szakítani akar, de nem erről van szó.

Egy nap a barátommal beszéltünk ki mit csinált az előző kapcsolataiban, erre megjegyzi, hogy biztos k..rv.lkodtam. Pedig előtte csak 2 fiúval voltam együtt kapcsolatban is, meg szexuálisan is. Nem érti ezért haragudtam meg rá annyira, hogy szakítani akartam.

De ha valami nem is tetszik, és azt megemlítem neki, akkor már rögtön azzal jön, hogy mehetek is vissza az exeimhez, pedig sose beszélek róluk.

Meg azzal is viccelődik, hogy megmutatja számára ki a tökéletes nő, erre mutat egy nagymellű, nagy fenekű nőt. De miután látja hogy ezekkel a dolgokkal megbánt, akkor rögtön mondja, hogy ne haragudjak, ő csak viccel, és hogy nagyon sajnálja, és szeret.

171 cm magas, és 55 kg vagyok, mégis sokszor azt mondja, hogy túl sokat eszem, jobban megválogathatnám mit eszek, és már lassan kövér leszek.

Meg van úgy hogy okosságban is összehasonlít másokkal pl. az egyik munkatársnőjével, hogy milyen nagy feneke van, de még az iq-ja is nagyobb, mint nekem, mert neki diplomája van, nekem csak szakmám.


2022. nov. 2. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem viccel, hanem egy bunkó f_sz. Ha lehet még ma hagyd ott a pitsába, mert teljesen tönkre fog tenni. Az önbizalmad fokozatos leépítése tipikus jele a bántalmazásnak.
2022. nov. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Azért, mert nem tisztel, és nem vesz emberszámba. Részemről nem az lenne a kérdés, hogy ő miért nem szakít, hanem hogy te mi a francért vagy még egy ilyen mérgező kapcsolatban.
2022. nov. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Várj kitalálom! Igaz, hogy egy bunkó barom, hogy folyton megaláz, hogy megszégyenít, hogy szarul érzed magad miatta, de nem fogod elhagyni, mert úúúúúgy szereted. Mert amikor néha nem aláz, akkor olyan kedves tud lenni. Meg hát mondta, hogy ő is szeret, hát mondta! Akkor biztos úgy van. Meg lehet, hogy k_rvának tart, de ha a szemedbe mondja, akkor utána mindig bocsánatot kér. Ha bocsánatot kér, akkor nem lehet rossz ember.

Na így van?

2022. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó egyetértek, nyafog, de akkor is vele marad!


Kérdező: Ne az okokat keresd, hogy miért csinálja, nyilvánvalóan egy görényel van dolgod, aki csakis azért van veled, mert nincs más.

De ha akad még egy olyan buta, mint te akkor azonnal le fog pattintani!

Csak hogy tudd, miattad nem fog megvaltozni, mert látja tisztán milyen gyenge vagy és megbocsajtasz neki.

Meddig hagyod ezt muvelje veled? Megvarod az első pofont, vagy esetleg míg 2 gyereked nem lesz tőle?

Szakíts vele minél előbb, ilyen féreg nem érdemel meg téged!

2022. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz ez a pasi, én a helyedbe biztos kidobnám. Ez az a tipus akinek mindegy lenne mit csinálnál akkir is beléd tudna állni hogy ez vagy az nem jó, vagy ez vagy az jobb. 🤮
2022. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele? Ennyire nincs önbizalmad? Vicc az egész.
2022. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez a nárci..
2022. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Ennyi.
2022. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne szulj neki.
2022. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nehéz, mert alapból nem volt sok önbizalmad, meg önbecsülésed, hogy ilyen emberrel jöttél össze, és vele vagy még most is. És folyamatosan építi lejjebb és lejjebb az önbizalmad, önbecsülésedet, szóval egyre nehezebb lesz kilépni ebből, mert egyre jobban azt fogod érezni, hogy nem érsz semmit, haragudni fogsz a barátodra, de vele maradsz, mert ő legalább foglalkozik veled. Mert elhiteti veled, hogy másnak nem kellenél, meg más még ennyire se méltana.

De ez nem igaz, még most kell erőt venned magadon és ha kell segítséggel (család, barátok) kilépni ebből a mérgező kapcsolatból.

2022. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!