Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak kb. az első két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak kb. az első két napig folyamatos egy beszélgetés? Ilyen hamar megszokássá válna egyik fél a másiknak?

Figyelt kérdés
Miután megkap valaki valakit, már csak úgy hébe-hóba válaszol neki például Facebookon, de az ismerkedés első két napjában rögtön. Legyen szó például egy olyan lányról, akinek azelőtt nem volt senkije például 20 éves koráig. Ekkor érdeklődést mutat felé egy srác, az elején tök érdekes neki a fiú, de mikor már együtt vannak, akkor már fél vállról veszi? Ez normális?
2021. jún. 16. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Egész egyszerűen nincs senki, aki 24/24 figyelmet tud fordítani a másikra. 2 nap alatt meg a legritkább esetben lesz 2 ember párkapcsolatban, online ez eleve kizárva.
2021. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megjegyzem előtte már beszéltünk máshol is.
2021. jún. 16. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt megismertem a barátomat, nekem 4-5 napig volt nagyon aktív, utána ritkább amíg nem találkoztunk. Emberfüggő is. Én nagyon igénylem hogy találkozó előtt minél többet megismerjek a másikból, de sokan nem és irogatni is utálnak. Szóval ízlés kérdése is
2021. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajna ez van minden esetben. Sokan várunk a nagy ismeretlenre, majd rájövünk 2 nap után, hogy nagy különbség ember-, és ember közt nincsen.
2021. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valahol normális, nem lehet non-stop irkálni, hama kiég az érdeklődéd is, mert elfogynak a témák.
2021. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!