Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nárcisztikussal élek együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nárcisztikussal élek együtt?

Figyelt kérdés
Folyamatosan manipulálni próbál. Készítsek neki kaját és adjam elé, mindig csak kedves hangon szabad hozzászólnom, szeretgessem, amikor neki kedve van hozzá és nem korlátozhatom, mert akkor agresszívan viselkedik velem. Látszik rajta, hogy imádja önmagát és erre mintha büszke is lenne. Néha olyan pöffeszkedve ül és ha rám néz, azt érzem, hogy többnek tartja magát tőlem. Idén már 3 éve, hogy nálam lakik és azóta egy forintot nem fizetett bele a lakhatásba. Mit tehetnék ebben az esetben?? De valamiért mégis szeretem, ezért nem akarom kidobni, vagy a cicamenhelyre visszavinni. :(

2022. nov. 2. 20:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

A kutya felnéz ránk, a macska lenéz minket, egyenrangúak csak a disznóval vagyunk.

Winston Churchill


A macskát egy lehet imádni. Én imádom őket.

2022. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11. A kutyákat is es macskakat is.. ha csak a macskakat szereted akkor nem vagy igazi allat szereto.
2022. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
48%

"A kutyákat is es macskakat is.. ha csak a macskakat szereted akkor nem vagy igazi allat szereto."


Az igazi állat szerető a vegán, mindenki más csak célcsoportokat szeret.

2022. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
13. A vegan az szektas , ok pont nem az igaziak.
2022. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Azóta semmi változás a jellemében :(

Azt hittem, hogy a szeretetemmel meg tudom változtatni őt, de múltkor már fizikailag bántalmazott. Megcsapta a fejemet és az alkaromat is többször megragadta.

Ez már egy bántalmazó kapcsolat lenne?? :(

2022. nov. 23. 15:55
 16/28 anonim ***** válasza:
Tudod mi vagyok mond k!! Nárci copo!
2022. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
52%

Akkor dobd ki b+.

Hihetetlen, hogy egyesek minden elnéznek a párjuknak, mert az önjelölt szakemberek azt mondják, hogy "nárcisztikus".


Miért nem bsztad még ki?

2022. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
kamu
2022. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

#17 De nem dobhatom csak úgy ki, mint "macskát sz*rni"... Az borzasztó undorító dolog lenne szerintem, és nem tudnek megküzdeni a bűntudatommal :((

Fog egyáltalán változni az évek alatt?

2022. nov. 23. 17:49
 20/28 anonim ***** válasza:

Csak egyszerűen "táplálékként" tekint rád.

Te pedig sosem fogsz tudni valtoztatni, mert teljesen alárendeled magad az akaratának, részt veszel az önző kis játékában és hagyod magad manupulálni.

Ismerem a fajtáját, elképesztően kimódolt a viselkedése. Ha már éppen igazán megharagudnál rá és belátnád, hogy ez így nem mehet tovább, akkor meg persze ő lesz a legbújósabb cukiság, aki olyan melegen simul hozzád, mintha mindig minden a legnagyobb boldogságban lenne.

Olyankor ellenállhatatlan.


Ha meg kerülnéd (no contact), akkor meg valahogy mindig eléri, hogy csak rá figyelj, egyszerűen rád kényszeríti az akaratát.


Nagyon együttérzek.

2022. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!