Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha egy nárcisztiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy nárcisztikus személlyel vagyok együtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapja vagyok együtt a barátommal. Mostanra jöttem rá, hogy elég nárcisztikus személyiség. Akármit csinál, amivel megbánt a végén valahogy mindig én vagyok a hibás. Akartam vele szakítani 2x, de sose engedte. Nem hagyott kimenni a lakásából, visszarángatott, megfogta a karom, sehogyse engedett el amíg azt nem mondtam, hogy oké próbáljuk meg újra. Igazából az a fő probléma, hogy szeretem, de úgy érzem, hogy megbízhatatlan, illetve nem tetszik ez az énje, hogy kiabál velem, nem hagy elmenni. Az exéhez hasonlított dühösen, hogy sokkal sz*rabbul bánok vele, mint az exe. Másnap sírva kér bocsánatot, hogy nem úgy gondolta stb... 23 évesek vagyunk.

2022. szept. 17. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szakíts
2022. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
2022. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az se szimpatikus, hogy ő orvosnak tanul, én mérnöknek és állandóan azt kapom, hogy amit én tanulok az semmi az övéhez képest stb.. mintha kb lenézne, hogy én nem orvosin vagyok.
2022. szept. 17. 22:48
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem engedi, hogy szakíts? Nem kell vele harmadik alkalommal a lakásban dulakodni. Holnap felhívod, hogy eleged volt, ezzel elkerülöd a drámát, és megmondod, hogy a könnyei sem hatnak meg, le fogod tiltani, ha leteszed a telefont, ne keressen többet.

3 hónapja vagytok kapcsolatban, most ismerkedtek, ha ilyen szar most, akkor mi lesz, később? Ne várd meg, míg még jobban megaláz, akár megver, 23 éves vagy 100 jobb lesz.

2022. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 évig húztam egy nárcisztikus nő mellett (igen ilyen is van) és a tanácsom: addig menekülj amíg tudsz.

Én is szerettem, noha engem nem tudott visszatartani :D, de fokozatosan erősödtem mellette a végén. Amint erősebbé váltam olyan lett, mint egy kislány. :D

2022. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
2022. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt se értem, hogy szeret, hogy nem akar elengedni vagy csak ennyire nem bírja elviselni, hogyha őt hagyja ott valaki..
2022. szept. 17. 23:29
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kérdezd már meg tőle: mégis ki találta ki azt a rengeteg gépet amivel ő majd dolgozni fog? Szívesen! :D
2022. szept. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell érteni, a nárcisztikusnak direkt ez a fegyvere, hogy összezavar. Menekülj, mert csak rosszabb lesz.
2022. szept. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerelem szerinted ?

Nekem ne mondd, hogy ezen kívül jó ember. Egy gyilkos is lehet “jó ember”, amikor éppen nem gyilkol.

Ne már!

Hagyd ott. Ha nem enged el, akkor szépen kihivod a rendoroket.

Gondolom ismerkedés alatt nagyon kedves volt végig, két randi után már házasságról beszélt és arról, hogy mennyire szeret téged. A love bombinggal nagyon jól ki lehet szurni ezeket a patkányokat.

2022. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!