Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15/F és egy 21/L kapcsolatról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15/F és egy 21/L kapcsolatról mit gondolnátok? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 fiú vagyok van egy lány(testvérem barátnője) és már régóta ismerjük egymást mert ide járt hozzánk régebben is mert testvérem osztálytársa is volt.. kiskoromban találkoztunk párszor akkor még 10 voltam kb. most már kb 2-3 hete minden nap szinte beszélünk egymással..nagyon jól elvagyunk és most még ő mondta h kimehetnénk dumálni..nem tudom, hogy mennyire mondta ezt inkább barátinak mint másnak.. szóval 6 év van közöttünk. Én kicsit érettebbnek gondolom magam a koromnál..Lehetne közöttünk valami szerintetek? Köszi a véleményeket..és esetleg aki így van mint én vagy már egy ilyen kapcsban benne van..attól várom az infókat.:) köszönöm!
2011. júl. 18. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mértne lehetne?:) Én 18 vagyok és igaz csak szex volt, de egy 10 évvel idősebb csajjal voltam...szóval, simán bennelennék a helyedben, főleg ha jól néz ki a csaj:)


Szal,hajrá :)

2011. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 mimano ***** válasza:

Érettebbnek érzed magad, de hidd el nem vagy az.

Nem hiszem, hogy a dologból bármi is lehetne, nagy ez a korkülönbség.

2011. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Simán lehet az a 6 év semmi :) drukkolok:)
2011. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A 6 é nem lenne sok, úgy ha én lennék az idősebb fiú létemre.. De ezzel a fordított esettel még nem nagyon találkoztam, ezért örülnék ha olyan írni aki már része egy ilyen kapcsoltanak..:)
2011. júl. 18. 19:08
 5/17 A kérdező kommentje:
Valaki még valamit...plz! :D :)
2011. júl. 18. 19:22
 6/17 anonim válasza:

Velen olyan volt, hogy a srác 16 volt én meg 21. összejöttünk, nekem kicsit fura volt mert én már nem voltam szűz és én vettem el a srác szüzességét, kicsit gáznak éreztem, és ezért csak másfél hónapig jártunk. :/

24/L

2011. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
utolsó : másfél hónap után lefeküdtél vele, vagy csak szexkapcsolat volt?
2011. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

19:32 vagyok

nem sexkapcsolat volt, hanem jártunk, csak ő már akarta a sexet, mert cikinek érezte hogy mellettem szűz, és ezért sexeltünk, de nekem ez így nem jött be :/

2011. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
jaaah...és most lenne kedved szexkapcsolathoz? vagy van valakid?
2011. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
a csaj helyében kinyírnám magam ..eléggé gyerek vagy még hozzá képest.. keépzeld el magad egy 9 éves csajjal.. ugyanaz.
2011. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!