Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én “rontottam” el a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én “rontottam” el a barátomat, hogy elkényelmesedett? Hogyan áll vissza minden a régi kerékvágásba egy GYES-es vagy munkanélküli nõnél?

Figyelt kérdés

A párom nem egy életképtelen anyucipicifia, nagyon pedáns és régen jobban tudott fõzni mint én.

Fél évig nekem nagyon nagy szerencsém volt, mert magyar viszonylatban nagyon jó bérért kaptam egy home-officeos, call centeres munkát, amiben nem kellett megszakadni. Munkaidõben kitakarítottam és megfõztem, a barátomra csak a bevásárlás, kocsitakarítás, és ügyintézés maradt. Ha õ hazaért, teljesen az övé voltam, csak néha kellett kiszaladnom a géphez, ha bejovo hivasom volt.

Lejárt a szerzõdésem és nem hosszabították meg, egy hónapig munkanélküli voltam, akkor is mindent én csináltam.

Most kaptam munkát, 8-tól fél ötig, de irodára kell mennem, oda kell utazni majd hazautazni. A barátomnaknez most nagyon nem tetszik, hogy nem fõtt ételre és tiszta lakásra ér haza. Azt hittem, hogy van annyira felnõtt, hogy megérti, hogy ez csak egy különleges idõszak volt és nem ez lesz az új norma, de egyre többet hisztizik és duzzog a több munka meg az idõhiány miatt.


2022. nov. 3. 07:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Majd ezt is megszokja ne aggódj.
2022. nov. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezd meg, hogy akkor melyiket szeretné jobban? Ne dolgozz mumkahelyen, es akkor lesz minden nap fott kaja, vagy dolgozz, de akkor koveszina reszet a dolgokbol!


Mi a f*szt képzel ez???? Nem vagy rabszolga! Ha te kiveszed a részed a penzkeresesből, ő is lesz szíves kivenni a részét az otthoni teendőkből! A pofám leszakad...

2022. nov. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Tartson el és akkor lehetsz főállásban háziasszony, ilyen egyszerű.
2022. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Õ valahogy úgy képzeli, hogy a lakás magát takarítsa ki és a kaja magától készüljön el. :D
2022. nov. 3. 08:51
 5/23 A kérdező kommentje:
😃🤨
2022. nov. 3. 08:52
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
Osszátok fék a házi munkát.
2022. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
O azt szeretne, hogy legyen egy alibi-munkám, amivel jól keresek, mellette meg tudom vinni a háztartást...
2022. nov. 3. 09:01
 8/23 anonim ***** válasza:
98%

Oh hogyne. Mást esetleg nem szeretne?

Mondd el a tervedet, ezentúl a házimunkából mit vállalsz te és mit szeretnél, ha ő végezne.

2022. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%
Legyen neki alibi jól fizető melója és levan a gond. Mindent meg tud csinálni, mire te hazaérsz.
2022. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Ó, én is nagyon nagyon szeretnék alibi munkát, amivel tulajdonképpen semmi dolgom sincs, csak havonta jön a sok pénz a számlámra. Csak úgy, magától! Szerintem ilyen munkát mindenki akarna. A párodnak érdekes a gondolkodása. Ez a home office egy nagyon kényelmes dolog egyébként. Egyértelműen azért küldtek el, mert fszverésért nem fognak neked fizetni.
2022. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!