Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nem bírjuk a távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem bírjuk a távkapcsolatot mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 éve vagyunk távkapcsolatban. Az elején tudtunk találkozni havonta, viszont mostanában kb 2-3 havonta tudjuk megoldani, mert nincs munkahelye és nem tud lejönni pénz hiányában. (Engem a szüleim nem engednének odáig) Azt terveztük, hogy júniusban már összeköltözünk, de nem jött össze. Utána szeptemberre terveztük, az sem jött össze. Nekünk semmi sehogy se… nem haladunk elore ugyanúgy állunk már mióta és ez frusztrál mindkettőnket, főleg engem. Régen annyira elterveztem már hogy hu de jó lesz majd ekkor és akkor együtt lenni végre, de mar belegondolni se merek, mert felek hogy megint csalódok. Állandó viták is vannak ugye, mert hiányzunk egymásnak meg minden miatt már. Mostanában sem fogunk tudni összeköltözni, mert neki nincs munkahelye mar egy ideje, ergo semmi pénze így nem tud lejonni ide lakni. Én pedig idén érettségiztem és csak most fogok neki állni dolgozni. Már ki vagyunk mindketten, de nagyon szeretjük egymást, viszont kilátástalan a helyzet kb 2 hetente majdnem szakítunk.

En 20L ő 29 F



2022. szept. 1. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ennek így semmi értelme.
2022. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Miért kezdesz csóró pasival???? Előtted az élet...keress egy nem lúzer pasit
2022. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
A munkanélkülisége nyilván egy átmeneti állapot, majd talál magának melót és lesz pénze. Miért lenne valaki lúzer azért, mert nincs állása? Komolyan annyi balfsz hozzászóló van itt...
2022. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

3

Mert jelenleg csak az nem talal munkát aki nem is akar!!!

Tudom, HR.es vagyok!

2022. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Miért nincs munkája? Ennyire rossz helyen él, vagy nincs képzettsége?
2022. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Őt szeretem és vele képzeltem el mindent, nehéz lenne ezt az egeszet feladni es újra kezdeni…


5ös: Hiába küldi el az önéletrajzát több helyre nem jeleznek vissza neki, igen szar helyen él munka lehetőségeket tekintve, de én nem hiszem el, hogy egy munkát sem talál ennyi idő alatt. Érettségije van meg egy vagyonőr szakmája

2022. szept. 1. 21:17
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem az a cél hogy ott lakjon ahol te? Akkor mit számít, hogy ahol lakik, OTT nincs munkalehetőség? Ebben mi a logika? Az igazság az, hogy ha veled akarna lenni, akkor a közeledben keresne munkát ezerrel, akár takarítóit, árufeltöltőit is. De biztonsági őrt is mindig keresnek boltokba! A helyzet az hogy rabolják a fiatal éveidet fölöslegesen és csak szenvedsz. Túl fiatal vagy ahhoz hogy így szivasd magad egy életképtelen hülye miatt.
2022. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakitsatok
2022. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretitek egymást de alig vagytok együtt. Állandó vita...

Engedjétek el inkább egymást.

N 30

2022. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon naiv vagy, ne nyeld be ezt az ártatlan dumát. Simán tudna munkát találni, föleg, ha az is hajtaná, hogy emiatt nem láthatja a szerelmét.
2022. szept. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!