Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülők a lányuk idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők a lányuk idősebb párját van hogy pozitívan fogadják?

Figyelt kérdés

Létezik olyan hogy nem negatív az érzésük egy ilyen fura kapcsolattal?


Amikor a lányuk párja a szülőkkel egyidős, szóval ilyen beteges az egész.



2022. nov. 3. 11:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
ha jó anyagi helyzetű a férfi akkor egyből ebéd, vacsora meghívás nem baj ha apja lehetne.. ha meg csak egy sokadik átlagos ember, akkor már megy a szöveg hogy " nem neked való, apád lehetne, majd neki fogsz szülni?, stb."
2022. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok, kb. 2 éve voltam nyári gyakornok anyum munkahelyén, ahol dolgozott/dolgozik egy srác aki nálam kb. 10-12 évvel idősebb, anyum össze akart hozni vele. Nem lett semmi a dologból amúgy, alig érintkeztünk.


Aztán volt, hogy a bátyám egyik barátjával akart összehozni (srác vevő is lett volna a dologra szerintem, csak én nem), aki szintén kb. 10 évvel idősebb nálam.


Sok korosztállyal kijövök, mindenkivel jól szótértek stb., de rájöttem, hogy inkább olyanokkal szeretnék ismerkedni és ha úgy hozza az élet, kapcsolatot aki velem kb. egykorú/ hasonló korosztály vagyunk és az élethelyzetünk is hasonló legyen, hasonló célok, hasonló életforma stb. Ez szerintem fontosabb is, mint maga az életkor, de azért a kettő között nyilván van összefüggés.


Szóval, hogy a kérdésre válaszoljak: szerintem anyukámat nem különösebben zavarná, ha pl.: 10-10en x évvel idősebb párom lenne. A 20+ és társai szintről már nem tudok nyilatkozni

Apukámat sem hiszem, hogy annyira zavarná, max. ha korban hozzá közelebb lenne az illető, mint hozzám, de az meg azért elég extrém, mert ő meg 58.

2022. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
5%
Mindig azt mondom a férfiaknak annyit tagadjon le amennyit csak le tud, mert a valós kór manipulálhatja a nőt negatívan, és egy kezes hazugság meg okozhat egy kellemes kapcsolatot is .
2022. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 22 evesen 39 eves parom volt, nem mondtak ki, de zavarta oket. Nem is nagyon kedveltek az exem.

A jelenlegi parom 11 evvel idosebb nalam, most vagyok 26. Vele nagyon jol kijonnek, ot elfogadtak.

2022. nov. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!