Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lenne számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne számotokra zavaró, ha a gyereketek egy nála kb 10 évvel idősebb emberrel lenne együtt?

Figyelt kérdés

Miért lehet ez zavaró egy szülőnek és mi az, amivel meg lehetne nyugtatni? Amúgy azt nem lehet mondani, hogy rossz társaság, meg jellemben, kulturális, társadalmi szintben problémás lenne. Egy kifejezetten kellemes, érett személyiségről van szó, akinek jó az ízlése. Társasági életet is él, és társadalmi felelősséget vállal a környezetében. Iskolázott, művelt, és mindezek mellett nagyon jó minden a kapcsolatunkban (igazából azért részleteztem az elejét, mert ha pl egy szülő látja, akkor ezeket nézi, köztünk amúgy minden szuper). Azt sem lehet mondani, hogy naplopó lenne, mert orvosként dolgozik, és egzisztenciálisan is független, és ha unokák miatt aggódnának, most 36 éves, így ez is időben van.

Bármikor beszéltünk, nem tudtam megnyugtatni őket, hogy rendben van minden, akkor is zavarja őket a korkülönbség…

24/F



2022. jún. 24. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Tapasztalat, de ez a korkülönbség nem most zavaró, majd 10 év múlva lesz az....
2022. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ...

Ha a gyerekem 25/35/45 éves, akkor áldásom rá, legyen boldog.

Ha viszont 15 éves, akkor jobb lesz, ha elzárják előlem a ház összes kését.

2022. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy vagyok, mint a 2. válaszoló. A 10 év korkülönbség szerintem nem sok FELNŐTT emberek között
2022. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Nem mindegy, hogy a gyerekem 15-20 éves vagy 30 és úgy van 10 évvel idősebb párja.
2022. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Hát azért mondjuk a 36 éves és időben van....épphogy.


De nektek kell tudni, ha boldogok vagytok hajra.

2022. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!