Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 3 éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 3 éve vagyunk együtt kb 1 évig voltam szerelmes ,az elozoeknel is így volt. Ilyenkor mindig a regi jut eszembe, holott akkor az sem volt jo. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Az elejen szerelmes vagyok addig senki eszembe se jut de ahogy elmulik mindig az elozo kapcsolatomon jar a fejem. Pedig akkor azt kepzeltem milyen lenne egy jobbal, nem volt jo utolag meg szepnek latom..van ezzel mas is igy? 30 eves vagyok, es szeretnek szerelmes lenni addig minden olysn jo! Tudok meg az lenni a jelenlegi paromba ujra es probaljuk vagy engedjem el mert egyre jobban idegesit. Sajnos vita soran annyira szamomra elviselhetetlen a jelleme hogy halalra idegesit. Most allapodjak meg ? Szeretnek csaladot de mi van ha nem ő az igazi? Szeretem mint embert ,de nem szerelemmel.

2022. nov. 3. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fúh, erről egy dalszöveg ugrik be, ami bár más kontextus, de erre is ráillik, ha utánagondolsz


"Éltem már át szép napokat amikről azt hittem szarok,

Dehát ezek még szarabbak ettől lettek szépek azok,

még élek és az ereim fel azért sohe nem vágom,

Mert elértem h őszintén semmire sem vágyom."


Oké, az utolsó két sor már nem, de az első kettő simán. Mindig az előző a jobb, mert az már régen volt, azon már túlvagy, az idő megszépíti, meg ami utána jön az úgyis szarabb, mert mindig a ma legszarabb, kivéve ha valami extrém nagy trauma történt veled korábban, mert akkor nyilván annál jobb.

2022. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálad nem a szerelem múlik el, hanem a heves fellángolás, amit az elején érzel. Szerintem az igazi, szereteten, elfogadáson és egymás segítsen, szexuális vonzalmon és legjobb barátságon alapuló szerelem soha nem múlik el.

Ellenben azzal a nagyon heves, rajongasos állapottal, amit rózsaszín kodkent definialnak. Na az egy év után valóban elmúlhat.

2022. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tenyleg jo a szoveg. Es valoban tul nagy szerelembe esek az elejen es nem ido kozbe alalul ki , aztan meg szepen lassan elmulik...de vajon erdemes igy megallapodni? Vagy evente ugorjaj bele masikba? De akkor meg ugyis az elozo fog hianyozni. Es tenyleg vagyom csaladra is..vajon lenne olyan aki fenn tudja tartani a az erdeklodesemet hosszu idore? Egyszer voltam 2 evug oszinten melyen szerelmes, nrm csak fellangolva vadul, de az a ferfi gonosz volt es rossz hozzam , ezert muszaj volt őt elhagyni
2022. nov. 3. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kene megállapodni, hogy olyannal jössz össze, akivel nem az elején vannak marha nagy érzelmek, hanem fokozatosan alakul ki. Ez tud sokáig de örökké is tartani. Ami a fellángoláson és nagyon durván heves érzelmeken alapszik, az sosem lesz kiegyensúlyozott kapcsolat.
2022. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!