Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez veszett ügy?

Figyelt kérdés

Mit kezdenél egy olyan barátnővel amelyik egyik napról a másikra megkattan?


Nagyravágyó lett.


Néhány példa.Mielőtt belekezdenék elszeretném mondani,hogy orvosi egyetemen vagyunk,együtt lakunk,2 éves kapcsolat.

Van pár csaj akiknek a barátjuk mindenfélet kifizet ( az egyik csoporttárs most szilikon melleket csináltatott,amit a barátja fizetett - azt is össze vissza csalta a nő mindenkivel,másiknak fél millios telefonja lett csakugyan a pasitól,a harmadik a csávó M szériás BMW-vel állitott be az egyetemre.


Na most erre a barátnőm megjegyezte,hogy ő de bolond,hogy nem keresett idáig magának egy ilyent.


Tegnap azt vágta hozzám,hogy még a a botoxot sem akarom kifizetni,amit jövőhéten csináltat,azt mondta fösvény vagyok.


Miért bolondul meg ennyire egy nő pár hónap alatt?


Megjegyeznék még annyit,hogy összeszámolva nem elég ha havi 30.000-et ráköltök,semmibe veszi ( étterem,édességek,italok,többet fizetek a bérbe,hazaviszem hétvégénként stb)


Van 5 milliós autó,bérelt lakás (az ország másik felében lakom tehát bérelni kell az egyetem miatt),a kaját is fizetem,akárhová eljárunk a pénz az nem probléma,de nem is szórom.


Nem volt ő ilyen,elment az esze.Másik példa.Nyáron Olaszországban voltunk egy klinikán,ott egy 40 éves sebész füzögette velem szemben.Ő soha nem lépte túl a határt de egyre durvább dolgokat vág hozzám.


Tudni kell,hogy van egy,olyan pénzforrásom ami arra elég,hogy nyugodtan eltudom tartani magam,de őt már nem.Az ő családja is valahogy így áll anyagilag,van pénzük de ezeket tőlem várja el.


Szeretem ezt a nőt,nem mentek valami fényesen a dolgok az utóbbi időben,de egyre több a célozgatás,hogy én nemtudom megadni ami neki kell.


Ha ez nem lenne elég,akkor csoporttársak is vagyunk/leszünk még 2 évig.


Elég gáz a szitu,nyakig bele vagyok esve,amit úgy elért,hogy észre sem vettem.Volt augusztusban 2 nagy veszekédes,azóta azt mondja,hogy többet érdemel és nem tudja,hogy mit akar.

Sok a faszi is,aki probálja füzögetni.

Okos nő,nem liba.Ezt amit ide leirtam ennek a felét vicc formájában adta át,de ez már sok.

Volt valaki már hasonló helyzetben? Mi a bánatot kezdjek vele?


Mielőtt valaki beirná,hogy miért nem dobom ki,akkor a válasz az lenne,hogy szerettük/jük egymást,sok terv volt a jövőre nézve,minden passzolt.Nem nagyon akar semmit csinálni mostanság és rágja magát,nem alszik,ideges - ha nem szeretne,akkor lesz@rná,szerintem.


2022. nov. 3. 23:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ami kimaradt az annyi,hogy most kb úgy mennek a dolgaim,hogy elpusztult a napokban a 10 éves háziállat,egy családtag majdnem meghalt a kórházban,ami miatt 3 naponta kellett hazajárnom 400 kilométerről aztán vissza az egyetemre és még pár dolog a családban,ez mind 2 hét alatt történt.Ez meg jön nekem,hogy neki botox kell.Ha mondassz neki valami,akkor siránkozásnak veszi.Mit lehet mondani,amikor ilyen helyzetben vagy?


Hibákért bocs,telefonról irtam:)

2022. nov. 3. 23:15
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet, hogy egy "barátnő" rossz hatással van rá, tele beszélte a fejét?

Vagy nem most kezdődött a "megkattanás" csak korábban nem vetted észre.

2022. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szembesítsd a problémáddal. Ha nem látja be, hogy meghülyült, akkor engedd el, keressen pénzes pasit, ha neki az kell.
2022. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az anyjával beszél 0-24-ben.


Az anyja egy olyan nő,amelyik mindent szeretne tudni,mindenkiről megvan a véleménye.


Nem igazán érdekli senki véleménye az övén kivül mindent elmond neki.Ha beleszóltam rávágta,hogy a családjának ő mindent elkell mondjon.


Az a két nagy vita miattam volt,azóta csak romlik a helyzet,az anyja nagyon ellenem fordult akkor.

Kb ignorál,amikor hozzájuk megyek is - próbálok nem menni,igaz nem is hivtak a hétvégen pedig szülinap van.

2022. nov. 3. 23:21
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

A leírás alapján barátom neked nem szerető társad van csak egy golddigger aki legfőképpen a pénzed miatt van veled. Nem téged szeret, hanem leginkább a pénzed amivel az "álmait" finanszírozod és folyamatosan szépen lefej. Egyszerűen csak kinyílt a csipája a pénzéhes mohóságában hogy szerinte neki több is járna. Te csak egy cserélhető elem vagy a pénz mellé.

Ennek a "kapcsolatnak" így s úgy is ugyanaz lesz a vége - lecserél az első nálad pénzesebbnek kinéző fickóra akiről úgy érzi stabilabban le tudja rántani. Az olasz sebészre azért nem mozdult rá mert látta hogy az csak megdugná, de tartósan nem tudná pumpolni. Ha ugyanez itthon egy magyar menő plasztikai sebész rendelőjében lett volna akkor biztos lehetsz benne hogy már javában dugna vele hátha rá tud cuppanni, azt várva mikor mondja a fickó inkább hozzá költözzön oda.


Ideje lenne ezt felismerned. Amúgy mi a faxnak egy 20-21 éves nőnek botox???

2022. nov. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5


Valahogy úgy,gyereke van annak a sebésznek is,röhögve mondta,hogy kár.

Az a cumi a dologban,hogy továbbra is látni fogjuk egymást minden nap,ha úgy alakul,ahogy nem szeretném,de lehet jobb lesz,legalább jobban tudok majd koncentrálni magamra.


Pont az a baja,hogy nem pumpálom bele a pénzt:D

24 éves lett.Nemtudom,megvan zakkanva:D

Vagy csak megunta,ő tudja,lefárasztott:)

2022. nov. 4. 00:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 s ha látod akkor mi van? Ha eljut a tudatodig hogy nem téged szeret és "kiszerelmesedsz" akkor el tudod engedni és nem érdekel az exed. Addig csak folyamatosan darálni fogod magad.

Ja nem pumpálod bele a pénzt... végül is a 30-40k havonta, az ingyen pecuzás, furikáztatás a saját anyagi helyzetedhez képest tényleg semmiség 😂

2022. nov. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Faxom ez ne legyen orvos,!!
2022. nov. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Mi volt az a két veszekedés, amiért az anyja ignorál?


Szerintem simán lehet, hogy ez az egész botox meg nem fizetsz eleget, nem is arról szól, hogy többet kéne fizetned, hanem arról, hogy nem tud megbocsájtani.


Nekem is volt olyan, hogy a férjem annyira megbántott, hogy mindennel bajom volt, amit csinált. Nem lehet, hogy nálatok is ez a helyzet?

2022. nov. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a tyúkot, menjen az anyjához...éljen azzal ....a két szipirtyó!
2022. nov. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!