Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszett ügy, vagy ne adjuk fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszett ügy, vagy ne adjuk fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves nő vagyok, a párommal 1,5 éve élünk párkapcsolatban.

A kapcsolatunk elején minden tökéletes volt, aztán így félév után jöttek a problémák.

Ő titokban elment a kolléganőjével vacsorázni, fent volt a Tinderen, holott már rég együtt voltunk, kétértelmű dolgokat írt más nőknek. Mindezt tűrtem.

De én sem vagyok ártatlan. Nem bírom az alkoholt, felelőtlen módon sokat ittam, és egy szórakozóhelyen annyit ittam, hogy rosszul lettem és egy fiú ismerősömnél aludtam. Nem történt semmi, nem csaltam meg a páromat!Azonban amikor kérdezte, hogy ott aludtam-e valakinél, a szemébe hazudtam, hogy nem. De elolvasta az üzeneteimet és rájött.

Tudom, nagyon csúnya dolog volt a szemébe hazudni, de féltem attól, hogy szakítunk,ha megtudja.

Most együtt vagyunk, szeretem, ő is szeret, de nem hiszi el, hogy nem csaltam meg. Azt mondta, a szívében azt érzi, szeret, de az esze néha azt súgja, jobb lenne külön.

Nem akarja feladni, de nem tudja biztosra mondani, hogy valaha vissza fog térni a bizalma.

Ti mit gondoltok? Hagyjunk időt a dolognak? Beszélgessünk sokat erről, vagy felejtsük el és inkább törődjünk minél többet egymással?

Én csak nem akarom azt, hogy küzdök érte, és 1 hónap múlva azt mondja, hogy sajnálom, vége. Ő is tett csúnya dolgokat, de az enyém igaz, hogy csúnyább. Vagy mit gondoltok?

Köszönöm a válaszokat!



2017. febr. 18. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én azt gondolom hogyha a gondjaitokba is be kell avatni egy harmadik személyt akkor engedjetek be az ágyatokba is egy harmadik személyt én szeretem hármasban! ;)
2017. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Tökéletesen összeillettek. Mind a ketten szerettek hazudni és hasonló finomságokat művelni. Maradjatok együtt, így legalább a normális embereket nem veritek át! :D
2017. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs azzal probléma, hogy egy dologgal kapcsolatban pártatlan személyek véleményére vagyok kíváncsi.

A 1,5 évnek nem minden mozzanatáról számolok be.

2017. febr. 18. 18:46
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
"küzdök érte" mi a szent sz-rt értesz alatta? Megvered az összes csajt aki ránéz? Max annyit tudsz tenni, hogy igyekszel jo lenni hozzá ugy ahogy az neked is jo. Mi ebben a küzdelem?????????? Ha meg végleg nem biztok egymásban akkor jobb ha másik f-t keresel.
2017. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

"Ő is tett csúnya dolgokat, de az enyém igaz, hogy csúnyább"


Most nekünk hazudsz vagy magadnak? Ő megcsalt, te meg elvileg csak részegen ottaludtál egy havernál. Ez mitől csúnyább? Ezek szerint mégis történt valami, csak ciki leírni?

2017. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt mondta, soha nem csalt meg. Hogy nem történt semmi a kolléganője és közte, illetve a kétértelmű írások csak az egója miatt kellettek.

Én sem csaltam meg őt.

2017. febr. 18. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat mar most, alig masfel ev utan egy nagy kalap szar. Felesleges amitani itt barkit is, meg almokat kergetni a rozsaszin napszemcsiben. A pasid konkretan semmibe vesz, a szemedbe hazudott (komolyan azt gondolod, hogy esetleg 5 ev mulva egy lenyegesen nyugodtabb, "laposabb" kapcsolatban majd nem hajkurassza a kollegina bugyijat?), es konkretan mar most a kis hajlongo labtorloje vagy, aki magat probalja minden bunok elkovetojenek beallitani, csakhogy ez a mintahim megmaradjon.
2017. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves 19:40-es válaszoló!

Én is hazudtam neki, hogy nem aludtam senkinél. Talán ez nem hiba?

2017. febr. 18. 20:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ezt senki nem mondta, de vedd mar eszre, hogy a pasid mennyire "tisztel" teged mar most...
2017. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én látok bennetek reményt.


Egyiktek sem tökéletes, és ezt tudjátok is. Szóval vagy megalkusztok egymással, vagy nem - de a lehetőség bennetek van.


Ps.

Ritkán látok olyat, hogy a kérdező (leginkább nő) nem próbálja meg a válaszolók előtt a másik félre tolni az összes sarat, illetve áldozatszerepben tetszelegni. Te ezt nem teszed.

Gratulálok, és sok sikert kívánok nektek egymáshoz!

2017. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!