Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan van kiakadva a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van kiakadva a barátnőm, ha likeolom a nő ismerőseim képeit?

Figyelt kérdés
Kb majdnem mindenkiét szoktam, nekem ebben nincs semmi.
2022. nov. 4. 14:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Eléggé azt a benyomást kelti, hogy téged más nők érdekelnek. Mivel ennek látható nyoma is van, megalázó lehet a barátnőd számára. Olyan, mintha más nők után füttyögnél az utcán - nyilván az sem lenne neki szimpatikus. Ha zavarja, miért nem hagyod abba?
2022. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Ja persze,kiveve,hogy megdugnad oket.
2022. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Fordítva téged nem zavarna??

A like= tetszést nyílvánít ki. Magyarán tetszik, akit látsz. Jogosan zavarja.

Amúgy meg nem értem, hogy valakinek miért ér ennyit, hogy "lájkoljon", hogyha a barátnője, ezért kiakad.

2022. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Az ên férjem és én is szintén lájkoljuk mások képeit. És akkor mi van?? Ezen fennakadni szerintem hülyeség.
2022. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem gáz ha ezen valaki kiakad. Én pl minden sulistátsam képét like-olom akit ismerek, függetlenül attól hogy fiúk e vagy lányok. Csak ismerem őket és kész
2022. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg ez egyéni. Ha valakinek nem tetszik és el is mondja, akkor illik figyelembe venni. Nem lehet annyira fontos a lájkolgatás, hogy a kérdező ne vegye figyelembe a barátnője igényeit. Ha a pár tagjait nem zavarja, az más, akkor valóban nincs gond. Szerintem itt a közös megegyezés számít és, hogy ne bántsuk a másikat.
2022. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%

Pontosan mint a hármas írta, a like tetszést nyilvánít ki. Tetszik neked egy kép valakiről, szépnek vagy csinosnak gondolsz valakit.


De hogy "jogos hogy zavarja" azzal nem értek egyet.


Ha van egy barátnőd akkor utána már nem szabad egyetlen egy más nőről se soha azt gondolnod hogy szép vagy csinos? Ha a barátnőd ilyeneken kiakad akkor nagyon rossz önbizalma van.

2022. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Jézusom ti mikbe vagytok emberek?? Én vagyok a 4es válaszoló. azért lepontoztok, mert nem egyezik a véleményünk. El se tudom képzelni akkor a pasival mit csináltok ha lájkolgat. Szerintem nálatok van a probléma.
2022. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Én azt gondolom, nagyon fel van fújva ez a lájkolás dolog, pláne hogy itt a konkrét esetben ismerősökről van szó. Én is össze-vissza lájkolok képeket, nőket, férfiakat vegyesen. Volt sulitársak, kollégák stb. Miért ne lájkolnám ha felteszi az esküvői képét, vagy a gyerekével egy képet, vagy kirándul, akármi? Nyomok rá egy tetsziket, aztán görgetek tovább. Nincs ebben semmi. Én azt gondolom, amíg nincs, vagy csak minimális a kommunikáció köztük, addig ez nem gond. Bár, én nem is vagyok az a féltékenykedő típus. Akit el lehet vinni, vigyék, nekem az annyit is ér.
2022. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%
Ez hiszti.
2022. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!