Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok, ha zavarnak a párom nő ismerősei?

Figyelt kérdés

Más dolog, ha van egy barátja akit ismerek mióta összejöttünk. De az megint más ha mindenféle nők kerülnek elő a múltjából. Nem akarok jópofizni se az exével se a gyerekkori szerelmével, se a nővel, akivel randizott egyszer de aztán nem jöttek össze.

Nem attól félek hogy megcsal.

A feléjük irányuló túlzott kedvesség zavar.

Hogy sietnénk valahova de leáll beszélgetni valakivel egy órát akit nem is ismerek, hogy hívjuk át a volt osztályárs nőjét mert szegény most szakított és biztos nagyon magányos. Hogy át megy segíteni a szomszéd nőnek kertet rendezni aztán meg jegyzi hogy fuh hát 40 éves létére még nagyon bomba formában van.

Nem akarom én gyerekesen ki sajátítani. De velem foglalkozzon, ne más nőkkel. Ilyenkor megkapom, hogy ok nélkül vagyok féltékeny és engem minden nő ismerőse idegesít.

Hát csodálkozik?


27/N


2022. jún. 8. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Ha őt ellenkező esetben nem zavarná ha neked fiubarátaid vannak, akkor nincs mitol tartanod. Mert neki normája az ellenkezo nemmel barátkozni.


Az én barátom ill exem is nekem a masik nemmel egyenesen meg is tiltotta hogy kaocsolatokat tartsak, de mert nekik a normája hogy nem létezik ferfi es nő között barátság. Igy nekik én sem nézném el ha megjelenne egy nő a színen.

De olyannak akinek normája az ellenkezo nemmel a kapcsolattartás es szerinte létezik barátság a 2 nem közt, élném en is az életem ahogyan ő. Mondjuk nekem vannak is másnemű barátaim. De az ex es a barátom mellett jelenleg le vannak tiltva.

2022. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem túltolod. Nem arról van szó, hogy egy bizonyos emberre fordít abnormálisan sok figyelmet, hanem vannak női ismerősei akikkel jóban van és kedves. Ebbe semmi rossz nincs.


Magadba vagy bizonytalan.

2022. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Azért kíváncsi lennék az első két kommentelő véleményére, ha fordított lenne a helyzet. Valószínűleg már minden ribinek el lenne hordva szegény.
2022. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

valószínűleg ugyanez a figyelmesség az, ami vonzó számodra benne...

úgy tűnik ezek a nők kihasználják őt, erre érdemes felhívni a figyelmét

2022. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

#3 2. vagyok:


Nem értek egyet. Nem vagyok egy birtokló típus és nem tudok azonosulni ezzel a viselkedéssel vagy hozzáállással amit a kérdező tanusít. Egyszerűen csak így érzem, így gondolkodom. Nem ettől függ a hűség.


N

2022. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy sietnénk valahova de leáll beszélgetni valakivel egy órát akit nem is ismerek, hogy hívjuk át a volt osztályárs nőjét mert szegény most szakított és biztos nagyon magányos. Hogy át megy segíteni a szomszéd nőnek kertet rendezni aztán meg jegyzi hogy fuh hát 40 éves létére még nagyon bomba formában van."


Ez nem a féltékenységről szól, ez már inkább tiszteletlenség a saját párjával szemben. Én nem tartom magam féltékeny típusnak, hat évünk alatt még sosem veszekedtem a párommal, hogy pl. miért viszi haza a kolléganőjét kocsival, amikor szakad az eső és amúgy is egy irányba lakunk. Egy ilyen esetben nem a közös időnkből vesz el időt.


A fent leírtak alapján nekem az lenne bántó, hogy kettesben megyünk valahova, sietünk és megáll egy órát trécselni. Teljesen mindegy, hogy kivel. Lehetett volna férfi is, akkor is velem szemben bunkó, mert a saját párja elé helyez valakit. Mindezt tudatosan, hiszen mondhatná azt is, hogy nagyon örülök, hogy találkoztunk, de ne haragudj, rohanunk, mert programunk van, legközelebb beszélünk! Ennyire egyszerű!


Illetve, nem tudom, hogy a kérdező párjának vannak-e férfi barátai, de azért az sem normális, ha pl. csak nőkkel haverkodik/barátkozik és jár át hozzájuk segíteni.

2022. jún. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Felesleges "betegesnek" titulalni magad, de ezeknel a dologknal tenyleg a te onbizalmadon van a hangsuly.

Engem is zavarna a szomszednos megjegyzes, de a tobbi szerintem nem.

Es nekem is dolgoznom kell az onbizalmamon.

2022. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

A beszélgetés az utcán: vannak ilyen embertípusok. (Vannak erre vonatkozó kutatások egyébként, egyetemen tanultam többek között).

Szóval vannak olyan emberek, akik szimplán nyitottabbak, simán leállnak beszélgetni ha nem az élete múlik rajta. Lehet hogy a másik ezt bunkóságnak tartja, de ez attól is függ, ki milyen ember, ki milyen típus. Van akinek ez tök természetes. Van akinek meg nem.


Ezt is meg lehet beszélni, hogy "drágám ha sietünk valahova, akkor kicsit kevesebbet beszélgess."

De szerintem ez nem rosszindulat, vagy figyelmetlenség egyszerűen csak ilyen az kérdező párja.

2022. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

3# en vagyok az első kommentelő.


Olyan pasinak aki szerint nincs a 2 nem közt barátság, NEM nézném el ha nőkkel baratkozna


Olyan pasinak viszont aki alapbol tele van havernőkkel es nem kao feltékenysegi rohamot ha én meg pasihaverokkal vagyok, teljesen más!

2022. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
#8 Ez nem embertípus. Itt nem arról van szó, hogy ki mennyire nyitott és beszélgetős. Ha programom van és időre megyünk valahova, akkor nem állok le beszélgetni. Ennyire egyszerű.
2022. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!