Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fél annyi ember az újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél annyi ember az újra kezdéstől? Hogy lehetne ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok 2 éve egy mostmár boldogtalan párkapcsolatban egy nalam 10 evvel idősebb fiúval. Mindketten tudjuk, hogy ez már nem olyan, mint volt meg lehet jobb lenne külön. Ő sosem szakítana én már számtalanszor próbáltam, de végül mégis együtt maradtunk.

Félek attól, hogy utána nem találnám meg az igazit, vagy hogy aki jönne utána még rosszabbul bánna velem meg én fiatalon szeretnék családot is és, hogy ez se jönne össze.

Az ismeroseim közt is többen vannak, akik nem mernek kilépni a kapcsolatukból, inkább megszokásból vannak már együtt, mint szerelemből. Legjobb barátnőm is azt mondta, hogy ő inkább végig szenvedi a mostani párjával az elkövetkezendő éveket, minthogy valaki mással újra kezdje



2022. nov. 6. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
20 évesen kapuzárási pánik? Ez vicces!😊
2022. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha a pároddal kepzelted el az egész életed, a jövőd tök mind1 milyen korban akkor igenis létezik. Már az esküvőt is terveztük, a gyerekeink nevét is megbeszéltük
2022. nov. 6. 09:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Legjobb barátnőm is azt mondta, hogy ő inkább végig szenvedi a mostani párjával az elkövetkezendő éveket, minthogy valaki mással újra kezdje"


Még véletlenül se maradjon egy ideig egyedül, mert még valami baja lesz! Jah, nem!

Az már beteges szint ha valaki ennyire kapcsolatfüggő. Egy normális pszichével élő embernek tudnia kell egyedül is boldogulni, ha arról van szó. Hol van az előírva, hogy folyamatosan kapcsolatban kell lenni?

Csak egészséges pszichével rendelkező emberek tudnak jól kapcsolódni a másikhoz. A kapcsolatfüggők/társfüggők nem.

2022. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha a párod 10 évvel idősebb, akkor ne szakíts vele 5-10 év múlva, mert volt olyan férfi ismerősöm akit 38 éves korában lecserélt a barátnője és nem is lett gyereke emiatt!
2022. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jogos, amit az utolsó írt.

Ne csak magadra gondolj, a srácnak is meg kéne adnod az esélyt, hogy valaki mással boldogabb legyen...

2022. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

"Ő sosem szakítana én már számtalanszor próbáltam, de végül mégis együtt maradtunk.

Már az esküvőt is terveztük, a gyerekeink nevét is megbeszéltük"


Mind a két mondatot a kérdező írta.

Teljesen ellentmond egyik a másiknak. Erre inkább ne vállalj házasságot, de gyereket pláne ne.

Azt sem értem hogy hogy gondolják mások, hogy szánalomból maradjon a férfival, mert ha az idősebb akkor kisebb eséllyel talál magának párt, mint amit a #4 is írt?

Ha már egy kapcsolatban az egyik fél "számtalanszor" szakítani akart, akkor ott nincs minden rendben. Csak a kapcsolatfüggőség miatt vannak együtt, mert félnek újrakezdeni ahogy a kérdező is írja a kérdésében.

Ezért van annyi válás, mert ilyen kapcsolatokból lesz házasság.

Jaj, csak nehogy egyedül maradjunk, jó lesz az a sz@r is ami van, még mindig jobb mint egyedül, nehogy időt és energiát kelljen befektetni egy új partner keresésébe....

Tudom a férfiaknak nehezebb! Ez le van ide írva minden nap. Nem is vitatom. De miért lenne jobb úgy házasodni egy olyan nővel aki már szabadulna a szíve szerint a pasastól, de inkább ül a meleg sz@rban, csak ne legyen egyedül vagy ne kelljen új pasival ismerkedni?

Jó az a férfiaknak ha sajnálatból vannak velük, vagy kényelemből?

2022. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok

Ne forgasd ki amit írtam!

Nem azt írtuk hogy szánalomból maradjon vele, hanem hogy érett felnőtt nőként gondoljon bele a későbbi következményébe ha már most tudja hogy nem tudna egy életen át vele élni és csak elvan vele egy darabig. Inkább kímélje meg az egész időhúzástól és szakítson, ne vegye el a lehetőséget a férfitól hogy legyen családja és egy jó kapcsolata.

Szánalomról szó sem volt!!!

2022. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7: Bocsi, én olvastam félre! Most láttam hogy azt írtad hogy NE 5-10 év múlva szakítson! Ezt olvastam félre úgy hogy ne szakítson....

Jogos amit írtál. Elnézést kérek!

De ezek ellenére sokan vannak így kapcsolatban ahogy a kérdező is írta. Pl:


"Legjobb barátnőm is azt mondta, hogy ő inkább végig szenvedi a mostani párjával az elkövetkezendő éveket, minthogy valaki mással újra kezdje"

2022. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Legjobb barátnőm is azt mondta, hogy ő inkább végig szenvedi a mostani párjával az elkövetkezendő éveket, minthogy valaki mással újra kezdje"


Szerinted kb. hány év lehet még hátra a barátnőd életéből?

2022. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nonek 30-33 eves korig van ideje. Max ket evet szanj egy kapcsolatra, ennyi ido alatt lehet donteni o kell vagy kiprobalnal mast. Legalabb 4,de akar 5 kapcsolat is belefer ebbe. Ismerkedj, adj eselyt sok ferfinak es mindig lesz parod.
2022. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!