Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a megfelelő ember volt?

Figyelt kérdés
Volt egy csaj akivel egy ideig tartottam a kapcsolatot, tudni kell róla hogy mentálisan beteg (én is). Provokált, anyázot meg miegymás mikor bekattant a hülyesége. Utána mindig bocsánatot kért, én egyszer kétszer beszóltam neki és vérig lett sértve hogy nem kértem bocsánatot, aztán talált magának mást. Olyan nőkkel akik tisztelettel bánnak velem én is rendesen beszélek, nem szoktam beszólogatni, csak ő provokált ki a hülyeségével. Gondolom rossz embert fogtam ki?
2022. okt. 26. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom
2022. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát így a leírásból pont összeillettetek volna!
2022. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát van, hogy két ember a legrosszabbat hozzák ki egymásból.

A mentális betegség nem kizáró oka az ismerkedésnek, de olyan embert keress, akinek a betegsége kompatibilis a tiéddel :D

2022. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3.Melyikkel? Van még szívbetegségem is meg enyhének mondható tikkjeim. A mentális az nálam depresszió, ocd meg állítólag valami viselkedés zavar, bár sok sz'rt írtak már a papíromra.
2022. okt. 26. 21:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Bár én inkább apatikus vagyok mint nagyon ingadozó
2022. okt. 26. 21:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Letargia, apátia, aszociálissák, egzisztenciális nihilizmus jellemez engem.
2022. okt. 26. 21:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából egy laza barátság extrákkal elég lenne nekem, szex olyannal aki rám vágyik. És nem várok a másiktól hűséget.
2022. okt. 26. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hááááát ha két mentálisan sérült ember összeáll - hacsak nem azonos, kompatibilis - abból túl sok jó nem szokott kisülni.
2022. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak egoisták vagytok, levetkőzés helyett ezt magyarázzátok be magatoknak
2022. okt. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!