Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ettől olyan rossz ember lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől olyan rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

Mivel már saját lakásban élek, illetve az anyagi helyzetem megengedi, havi rendszerességgel szoktam a helyi menhelynek adományozni szükséges dolgokat, vagy pénzt.


Egyrészt tudom, hogy jó helyre kerül mivel 6 éve járok oda folyamatosan kutyákat sétáltatni, másrészről én nagyon sokat köszönhetek az állatok szeretetének, nagyon sokszor segítettek át a mélypontomon.


A barátnőm megkérdezte, hogy nem-e adományozok egy emberekkel foglalkozó alapítványnak, ahol ha jól láttam hajléktalanok segítésével foglalkoznak, illetve fogyatékkal élőkkel és mivel Ők is gyűjtést indítottak, biztos szükségük van rá.


Én meg rávágtam, hogy biztos, hogy nem, sőt ha rajtam múlna, akkor minden támogatást az állatoknak adnék.


Az a helyzet, hogy a barátnőm nem tudja átérezni, hogy mennyire szeretem az állatokat, nem vagyok ember gyűlölő, de úgy gondolom, ha már az én pénzemről van szó, akkor azt annak adok akinek akarom, Ő segíthet az embereknek, én segítek az állatoknak ennyi.


Mégis azt érzem, hogy haragszik rám egy picit most, ez tényleg annyira gázos?


2022. okt. 20. 18:44
1 2
 1/13 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Az, jogod van eldönteni, hogy kinek adsz pénzt és kinek nem, elvégre a te pénzed.

Aza kijelentésed, hogy már-már jobban szereted az állatokat, mint az embereket az kicsit red flag, de a kérdésen nem változtat, a pénzed felett te rendelkezel.

2022. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

En adlak kerdezo, ugyanigy gondolom.

Plusz a te penzed,adomanyozzon nekik o.

2022. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki annak segít, akinek akar. Van aki csak kutyáknak/macskáknak/madaraknak/hajléktalanoknak/gyerekeknek/öregeknek/anyáknak/nyulaknak/vadállatoknak/stb. Arra költöd a pénzed, amire akarod, a tiéd, megdolgoztál érte. A barátnőd, ha annyira szeretne, adakozzon a hajléktalanoknak a SAJÁT pénzéből. Én úgy vagyok vele, hogy sokkal több ember lett hajléktalan a saját hibájából, mint állat… az állatok sosem kérték hogy fogadják be őket, 99%-ban azért kerülnek menhelyre, mert a gazdi megunta, sokba kerül, foglalkozni kell vele, jön a gyerek, elköltözik, blabla…

Egy állat olyan feltétel nélküli szeretetet tud adni, amit ember kb soha. Nem fog hazudni, megcsalni, átverni, elhagyni, akkor is meg fog nyalni ha 2 napja nem evett és ott eszel az orra előtt. Én az állatok oldalán állok🙏

2022. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem gáz. Az állatokra is kell valakinek gondolni. Van aki embereknek adományoz, te meg az állatoknak. Én is ilyen vagyok egyébként, nekem is mondták már hogy miért nem az embereknek adom pl az adóm 1 %-át.

De ha mi állatszerető emberek nem segítünk az állatokon, akkor ki fog?

Az emberek szerencsére nem egyformák, ezért kár is lenne elvárni hogy mindenki ugyanazt csinálja ilyen szempontból. A saját pénzedet amúgy is annak adod akinek akarod.

2022. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Helyes-helyes kérdező, de ha bajba kerülsz, rólad is az állatmenhely gondoskodjék, kapsz egy szép kennelt-ketrecet, nagy adag kutyatápot és néha cserélik az almod is.
2022. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

5


Rolad senki nem fog,max egy pszichiater


Amugy gondolom te minden honapban egy nagyobb osszeget adomanyozol

2022. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 persze, ha a kérdező bajba kerül (tartós táppénz mondjuk) majd a hajléktalan béla bácsi a blaha aluljáróba pisálás és pet palackos bor ivás között segít neki pl befizetni a villanyszámlát, vagy mire gondoltál?

Az állatoknak segíteni a legönzetlenebb tett. Semmi másra nem vágynak, csak tartozni valakihez és szeretve lenni.

Amilyen szíved van, gondolom most is egyedül rohadsz otthon, engem 3 menhelyes kutya melegít, az egyik szó szerint megmentette az életem több tucatszor, mert külön tréning nélkül jelzi az epilepsziámat. Bezzeg ha az utcán összeesek AZ EMBEREK ellopják a telóm és a tárcám, jobb esetben “csak” átlépnek rajtam.

28N

2022. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez az edricus egy psziches beteg, itt eli a napjait reggeltol estig
2022. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek veled, ugyanígy nagyon szeretem az állatokat, mint te. Ők ritkábban kapnak második esélyt, nagy szükségük van a segítségre.
2022. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha emberközelibb lennél , fent sem akadnál ilyen kérdésen
2022. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!