Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez másnak is intő jel lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másnak is intő jel lenne?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt élünk már fél éve, most viszont elutazott 1 hétre külföldre munka miatt. Visszajött, és 2 együtt töltött óra után mondta, hogy akkor most megy egy kicsit festeni és zenét hallgatni (ez a hobbija, kikapcsolja). Ez engem eléggé szíven ütött, hogy egy hét távollét után neki elég volt 1-2 óra belőlem, máris megy olyat csinálni, amit egyedül kell. Mindezt úgy, hogy holnap este utazik haza szüleihez 2 napra.
2022. nov. 6. 21:12
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
94%

Beszélj vele, ha valami bànt.


Sem igazsàgtevők, sem jósok, sem a baràtnőd nem vagyunk.


Ha gondod van, oldd meg pityergés helyett.

2022. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

"Sem igazsàgtevők, sem jósok, sem a baràtnőd nem vagyunk."

Nem is azt kérdeztem, hogy mi baja lehet, hanem azt, hogy intő jelnek vennéd-e ha veled történne? ;)

2022. nov. 6. 21:18
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon nem hiányoztál 😔
2022. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Az lenne. 1 hét az nem a világ, de ezek szerint nagyon nem hiányoztál, ha 2 óra után festegetni vágyik. Beszéld meg vele!
2022. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem :(
2022. nov. 6. 21:25
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Nézd, nem tudom, hogy mi történt azon az utazáson, vagyis milyen programokon vett részt? Lehet, hogy agyilag teljesen hulla, és most nem vágyik másra, csak arra, hogy egy kicsit kikapcsolja az agyát. Lehet, hogy egy héten keresztül emberekkel volt körülvéve, így most jól esik neki a magány. Nem kell egyből az ördögöt festeni a falra.

Nem tudom, hogy mivel töltöttétek azt a két órát, mert nálunk pl. két órába sok minden belefér. Ha csak feküdni akarsz és beszélgetni, vagy mit tudom én filmezni, akkor megértem, ha nincs kedve.

2022. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Megértem. Ez róla szól, nem rólad.
2022. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Azért egy utazás+munka marha fárasztó. Valószínűleg csak ki akar kapcsolódni egy kicsit.
2022. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Magamból kiindulva, nekem 4 nap is elég, hogy utána visszameneküljek a regényembe, ahol nyugi van.


Szeretem a báratomat, és hiányzik, de agyilag lefáraszt a sok ember. Ennyi a történet. Kell néhány óra nyugi, hogy tényleg feltöltődjek és ne ingerülten viselkedjek vele - más miatt.

2022. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Itt azért sok mindent figyelembe kell venni

1.) minden embernek más jelenti a minőségi időt és az együtt töltött minőségi időt

2.) ebből a fajta minőségi időtöltésből mindenkinek más mennyi kell, van akinek több - van akinek kevesebb

3.) ha jól értelmezem, egy légtérben voltatok továbbra is, csak ő szeretett volna egy kis én időt, ezért festeni kezdett

4.) az énidő fontos, a kapcsolat nem csak arról szól, hogy folyton egymással vagyunk, mert az függés

5.) tényleg érdemes megbeszélni kinek mi az igénye, ki hogyan all ezekhez a dolgokhoz


Számomra ebben semmi “intő jel” nincs, inkább az jön le a kérdésből, hogy ő függetlenebb, jól elvan egyedül és elfoglalja magát illetve talán szüksége is van rá, míg te inkább rajta lógnál és vele töltenél be minden űrt. Persze érthető egy hét után teljesen, hogy neked többre van szükséged és igényled a közelségét de ez egy elég nagy különbségnek tűnik köztetek, ami inkább hosszútávon a későbbiekben okozhat problémát. Szóval nem azt gondolom hogy ő téged nem szeret vagy ilyesmi, de ha ennyire eltér az hogy a másikra milyen mértékben van szükségetek és mennyi időt akartok a másikkal tölteni, az nem jó… de lehet rajta csiszolni, kommunikálni

2022. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!