Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordulhat ez (elég hihetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat ez (elég hihetetlen számomra)?

Figyelt kérdés

előfordulhat, hogy egy lány állítólag szeret, de rám se írt még msn-en soha, én viszont többször is, el is hívtam már (személyesen nem igen futnánk össze)

vagy ez az információ téves?


én 19/f ő 17/l


2010. szept. 28. 20:44
 1/5 Moszuke ***** válasza:

elhívtad? visszautasított? akkor nem szeret. pont

az infó téves vagy direkt félrevezetés.

2010. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát, ha hívtad és visszautasított, akkor szerintem téves az infó. Viszont ha nem reagált, az is lehet, hogy nem jutott el hozzá az üzenet vagy nem tudja, ki írta.
2010. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát igazából nem utasította vissza, én azt mondtam neki összefuthatnánk vmikor, de semmi reakció erre, másról beszéltünk utána
2010. szept. 28. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Az visszautasítás.
2010. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így igaz, ha nem beszéltetek meg időt vagy helyet az visszautasítás. 20/L
2010. szept. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!