Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha zavar hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha zavar hogy a pasim sok csajt kovet az instan?

Figyelt kérdés

1-2x talalkozott veluk elmondasa szerint barati tarsasag altal es kedvesek voltak vele, azert kovette be oket. Engem ez zavar, mert nekem is vannak fiu ismerosok akiket kovetek, de veluk nem 1-2x talalkoztam… ugy erzem nem vagyok neki eleg jo. Nem nagyon fejezi ki az erzelmeit, mindig zarkozott tipus volt. Beszeltem vele errol, azt mondta ne foglalkozzak ilyenekkel, nem lenne velem ha nem en tetszenek neki.

Hogy lepjek ezen tul?

20/L 3 eves kapcsolat


2022. nov. 8. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem veled van a baj.
2022. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
kövess te is sok pasit
2022. nov. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Szólj, hogy ez téged bánt. Ha nem érdekli, szakíts.


20 évesen ilyenben kompromisszumot kötnöd nem kellene. Mi lenne veletek 10 év múlva? Megmondom: veled lenne mert ott a ház, meg a gyerek és közben ezeket a nőket rakná. Addigra oldódna a zárkózottsága, ne aggódj.

2022. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
#3 nem hiszem, hogy ezek a nők megfektetnék ezt a kisfiút:D
2022. nov. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"ugy erzem nem vagyok neki eleg jo"

Csak olyannal legyél, aki örül, hogy veled van/lehet.

2022. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kapcsolatban lennék, akkor nem követnék be más lányokat.

Három év alatt se sikerült nagyon jobban megnyílnia előtted?

2022. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Három éves kapcsolat úgy hogy aki kb csak rámosolyog egyből elkéri az instáját hogy legyen mire markot szorítani.. és még te érzed magad bűnösnek hogy zavar?


“” mondta ne foglalkozzak ilyenekkel, nem lenne velem ha nem en tetszenek neki.” ja ezért követi a szomszéd városban lévő árufeltöltőt is… ha szeretne tisztelne, és nem koslatna nők után, semmilyen formában.

2022. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem tetszik a szocmedias tevekenysege, akkor ne ismerkedj ilyenekkel. Ennyire egyszeru.
2022. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha belenéznél a fejébe, ezt a mondatod hallanád: "BLOKKOLNÁM!"
2022. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!