Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már sok ha 5 hónapos párkapcsinál kiírom adatlapomra h kapcsolatban, esetleg épet töltök fel páromról?

Figyelt kérdés

Csak mert ő még mindig nem írta át a régi adatlapjait, nála még az van h egyedülálló, meg ő nem nagyon szokta kiirogatni a dolgokat.

És az jólesik neki ha néha én is keresem, vagy várjam meg míg a pasi keres folyton?


2010. szept. 28. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tetudod! Hogy érzed? Jól esik neki, hogy te keresed van sem? Mi nem tudhatjuk. Vagy az agyára mész (ezt úgy is észre veszed), vagy örül neki. Örül? Akkor gyagya kérdésed van!
2010. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem egy netes oldal fogja befolyásolni a kapcsolatotokat..(jóesetben)
2010. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Moszuke ***** válasza:
100%

jól esik neki ha néha te keresed őt.

mert így olyan mintha csak őt teperne, te meg várod a mannát.


és ha magamból indulok ki:

jómagam nem szoktam foglalkozni ezekkel a honlapokkal. azok nem arra valók hogy napi szinten látogassam és ott éljek életet, hanem arra hogy ha valakit, a múltból megakarok találni azt ott megtehetem.


ez a funkciója.

nem az hogy minden nap mást írj ki, friss képekkel, és adatlappal.



de az én volt barátnőm is szóvá tette hogy mért nem írom át a családi állapotom "kapcsolatban élő"-re...

hogy ez mért fontos egy lánynak hogy egy szar honlapon mi szerepel?.... fingom sincs.

minden esetre nem írtam ki.

2010. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért fontos a lánynak? Talán azért, mert ez is egy jelzés, hogy létezik és a te barátnőd. Meg ezek az oldalak manapság annyira az élet részévé váltak, hogy furcsa, ha valaki erre nem figyel. Az még furcsább, hogy minden nap felnéz, tudja jól, hogy családi állapot is fel van tüntetve, mégis egyedülálló az illető...

Én nem regiztem egyik oldalra sem, viszont látom a csajok problémáját. Hülyeségnek hangozhat, mert szemetek ezek az oldalak amúgy is, de aki tényleg komolyan gondolja, az közösségi portálon sem lesz "egyedülálló". Mert az olyan, mintha tényleg senkije nem lenne...

2010. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
VÁLLALD FÖL!
2010. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

VÁLLALD BE!



Csernus

2010. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Számít az, hogy mi van kiírva?
2010. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A Fb,IWIW stb nem a világ vedd észre te is.
2010. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
És várd meg, amíg ő keres.
2010. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy közben másfele nézelődik, ezért nem váltja át "kapcsolatban"-ra. Ha valami jobb pasi felfigyel rá, akkor ne rettentse el a családi állapot.
2010. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!