Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar együtt aludni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar együtt aludni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párom nem akar nálam aludni. Több, mint egy hónapja vagyunk együtt és már kezd zavaró lenni, hogy nem kíván a szeretett személy mellett ébredni. Ő 35 éves én pedig 25. Rég óta ismerem és egy körben mozgunk, tehát az kizárt hogy más nő van a dologban. Ő az anyjával és báttyjaival él, én egyedül (ez neki a legjobb megoldás a lakbér miatt) de akkor is félek hogy túlságosan az anyja befolyása alatt van. Legtöbb esetben mikor együtt vagyunk az anyuka telefonál neki, az elején szép dolognak tartottam, hogy milyen összetartó család, de kezdek parázni már tőle.. volt veletek hasonló? Mit tanácsoltok? Előre is köszi :)

2022. nov. 8. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Miért tini párkapcsolatok? Na ne szórakozzatok már...
2022. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
#1 Ez mostanában rendszeres...
2022. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, új vagyok az oldalon és nem találtam a megfelelő kategóriát
2022. nov. 8. 22:36
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Lehet nem szeret mással aludni. Sem az előző 7 éves kapcsolatomban, sem most a 10 évesben nem alaszok a párommal, egyszerűen nem viselem el ha valaki ilyenkor mellettem van
2022. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanácsolom, hogy tanuld meg, hogy milyen egy normális kapcsolat, valódi szeretet és hogy az után menj, ami neked kell, addig, amíg meg nem találod. Egy férfinak el kell engednie az anyját és a párja legyen a legfontosabb, ne a családjának akarjon megfelelni. Szerintem 35 évesen ezt magától már tudnia kellene neki is.
2022. nov. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg tőle. Lehet van rá valami értelmes indoka, hogy egy felnőtt férfi miért marad éjszakára a nyugdíjas anyjával és a tesójával ahelyett hogy a fiatal baratnőjét ölelgetné. Ha nincs valami tényleg jó indoka, menekülj.
2022. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
4: ugyanez. Illetve mi 7 év után is együtt alszunk, de extra nagy agyunk van és mindenki a saját terfelen van, én utálom ha valaki fogdos folyamat és nem hagy nekem teret, ha nem tudok megmozdulni tőle. Volt olyan barátom akinek 1 személyes ágya volt és nem lehetett elferni majd halál ki volt akadva hogy miért nem megyek át hozzá. Komolyan
2022. nov. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amikor felhoztam neki a témát, annyit mondott hogy a családja nem jó szemmel nézne a dologra és hogy adjak neki időt. Én kifejezetten igénylem, hogy a párommal aludjak és tudtommal ő is szeretné, csak még nem lehet. Elbizonytalanít, hogy sosem lesz önálló döntése a későbbiekben sem.
2022. nov. 9. 00:05
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem lehet? 35 éves a csávó. 😂 Majd a gyerek csináláshoz is anyuci engedélyét fogja kérni? Ne már. Egyszer voltam hasonló kapcsolatban, de 4 hónap után vége is lett, mert a pali 36 évesen is az anyjára ragadt, mint a matrica. Nem bírtam elviselni. 28 évesen nem 16 éves tini voltam. Mondtam is, hogyha erre vágyik, keressen egy iskolás kislányt. Javaslom, hogy te is hasonlóképpen tedd ki a szűrét!
2022. nov. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Hat ez borzasztó gaz. Egyrészt, azért közel negyven évesen legalább annyi egzisztenciája lehetne, hogy egy albérletet fenn tartson egyedül, másrészt meg ne az anyja meg a családja döntse már el, hogy kivel, mikor és mit csinálhat. Vicc kategória ez a pasi, honnan sikerült kikukazni?🤣


25N

2022. nov. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!