Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általánosságban milyen minőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban milyen minőségű kapcsolataik vannak a húszas év elején tartó lányoknak, fiúknak?

Figyelt kérdés

Akik a környezetemben vannak nekik nem valami jó, csalódások, hihasználás, stb, nincsenek hosszú kapcsolatok Én is sajnos ebben a helyzetben vagyok.


Általánosságban ebben a korban milyenek a párkapcsolatok? Kíváncsiságból szeretném tudni.


2022. szept. 16. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akiket én ismerek, nem tudok ilyesmikről. Túl sok érzelmi energiát kötnek le az ilyen játszmák, nekem sincs ilyesmire időm.
2022. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Próbálkozni kell, különben nem lesz semmi.

#1 Egyébként unalmas ez a "nekem sincs ilyesmire időm" duma, arra van időd amire szakítasz, nem értékesebb a te időd mint bárki másé.

2022. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2. Egy: nem állítottam, hogy az én időm bárki másénál értékesebb volna, nem értem, hogy a fr..ncba került ez ide, kettő: ha unalmas, nem muszáj elolvasnod, három: most akkor a kedvedért szakítsak időt arra, hogy kihasználjak másokat/hagyjam magam kihasználni mások által?

Vagy mi célja volt annak, hogy belémköss ismeretlenül, vazze?

2022. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy általánosságban milyenek ezek a kapcsolatok. Mindegyik olyan, amilyen, függetlenül attól, hogy hány évesek a résztvevők. Nekem egyik kapcsolatom 19-21 éves koromban nem volt valami jó minőségű, ha nem is megcsalás meg kihasználás volt, de nem volt jó. Aztán egy másik kapcsolatom 21 éves koromtól kezdve meg házasságban és gyerekekben végződött, és lassan 10 évvel később is még tart. Szóval nem lehet erre egységesen választ adni, nincs olyan, hogy általánosan ilyen vagy olyan. Keresni kell azt, amiben jól érzed magad, aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem.
2022. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehéz olyat találni, akivel passzoltok. Másak az igények mindkét részről, esetleg más életszakasz, egyik még tanul, másik már dolgozik… sok a játszma, bizalmatlanság, se veled se nélküled kapcsolatok… Elég borúsan látom én is, nemrég lettem 25, és jelenleg még kilátásban sincs semmi komoly. F
2022. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!