Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet túlélni egy évtized...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni egy évtizedekig tartó kapcsolat végét?

Figyelt kérdés

Szó szerint nincsenek barátok, nincsenek rokonok. Nincs pénz, a ház az asszonyé. Mehetek az utcára egyedül...

Marginális, hogy miért lett vége, mi történt, ki a hibás. A hogyan tovább a kérdés.


2022. aug. 10. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
albérlet, mi más?
2022. aug. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Miért nincs házad? Nekem se lenne ha nem tettem volna érte. De segítek, mivel nincs semmid irány külföld
2022. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Ezen akkor kellett volna gondolkodnod, amikor beköltöztél az asszonyhoz és éltél, mint egy here. Bocs, de nem tudom elképzelni, hogy ketten, 2 fizetésből évtizedek alatt se tudtatok összehozni semmit. Ha a ház az asszonyé, akkor már vagy megvolt a házasság előtt vagy örökölte. Hány gyereketek van, hogy minden pénzt feléltek?
2022. aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Pont a gondok segítenek túlélni.

Amiért meg kell alapoznod az életed, jövőd, a kenyered, így nem lesz már időd arra hogy sírdogálj.

2022. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Csak légy erős.

Hullám völgyek s hullám hegyek.

A hegyek pedig nagyon jók :)

Albérlet, aztán majdcsak lesz valami.

Hétvégén menj el kirándulni, futni. Élvezd ki míg jó idő van.

2022. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Talán attó hogy összeköltöztél az asszonnyal+közös háztartasotok volt nem kellett volna feladni a barátokat?! A pénz kérdést nem értem. Valamit biztos te is beleraktál a háztartásba,kapnod kéne az élettársadtól valamennyit. Vagy munka?
2022. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha nem cseszegetnétek a kérdezőt, van nélkületek is elég baja ahogy írja!


Szerintem érdeklődj utána, mert ennyi idő után, az alapján, hogy ott éltél, közösen fizettétek a rezsit, közösen újítgattátok, talán neked is jár kis rész a házból.


Ha albérletet nem tudsz fizetni, akkor keress olyan gyári munkákat ahol szállást is adnak. Hogy esetleg az ország másik felén lesz, az talán a legkisebb gond jelen esetben.


Te írtál ki ezzel kapcsolatos kérdést már decemberben is? :(

2022. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem hereként éltem a házban. Egy teljesen komfort nélküli házból lett "fullos" családi ház, parkosított kerttel. Mivel mindent két kezemmel csináltam, számlával nem tudom igazolni a dolgokat. Nem dolgozott, így én tartottam el; konzevatív gondolkodásúként hazaadtam minden fillért. El is zárja a trezorba aminek még a kódját sem tudom.

A szociofóbiája és egyéb bajok miatt lettek a barátok eltávolítva.

Nem ezeket firtatom. A továbblépssel vagyok teljesen tanácstalan.

2022. aug. 10. 14:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben nem kevés pénz jár a házból neked. Bíróság majd megállapítja
2022. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valóban ne hagyd annyiban! Jár neked a házból a felújításból! Hozzá járultál az értékének a növeléséhez!
2022. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!