Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek megőrülni mellette,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek megőrülni mellette, mit tegyek..?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni tőletek, mit tegyek, ha a helyembe lennének,mert idegileg és lelkileg se anyagilag nem bírom már..kérlek olvasd végig ha érdekel a téma, nagyon hosszú lesz

Pozitív negatív hozzászólás jöhet, nem vagyok sértődős típus.

En már megpróbáltam mindent, próbálok megértő meg segítőkész lenni, de már ez sem segít, és mindig le kell nyelnem a dolgokat


A feleségemmel 4 éve vagyunk együtt, abból 2 éve házasságban, és féléves közös gyermekünk van.

A feleségem:

-mindenben csak a rosszat látja, még a jó dolgokban is

-ha valami nem sikerül neki elsőre akkor neki áll ordibálni, csapkod és flegmázik, ha mondom neki mit hogyan csináljon hogy össze jöjjön neki, akkor le alacsonyítom őt biztos, meg hülyének nézem, nagy ritkán megkapom azt hogy ne magyaráztam meg hogy ő mit csináljon

-tisztára idegbajos, ha nincs min idegeskedni akkor kitalál valamit hogy legyen min idegeskedni és a másikba belekötni, és minden egyes nap ugyanezt eljátsza, ugyanazt elmondja ezerféle képpen de addig amíg a másik bele nem un, látja hogy a másikat már nem érdekli meg tudja mit akar mondani, de ugyanúgy csak mondja és mondja

-manapság kezdd elhanyagolni, ha odabújok hozzá akkor ilyen kérdéseket tesz fel hogy “mit akarok?” “Mondjam”, “mivan?” Stb..ha szexuális dologról van szó akkor valamit mindig mond hogy “szarul vagyok” “nincs libidóm” “majd esetleg később” meg mindenféle kifogás ami csak létezik a világon

- arra nem képes hogy magától legalább éreztesse azt hogy szeret, vagy hogy egy olelest adjon vagy kimondja azt hogy szeretlek vagy bármi, mindig mindenben en kezdeményezek

-a telefonját nyomkodja folyamat, állandóan Fb-zik, ha meg megemlítem neki hogy kicsit tegye le a telefont legalább addig amíg szeretnék vele kicsit beszélgetni vagy bármi akkor nekiáll sóhajtozni aztán néha bele csöppen egy kis “fhú te” mondat ő részéről (rólam annyit e-téren hogy én le töröltem magam minden közösségi oldalról mert ebbe is bele kötött régebben hogy nekem minek?)

- o az a fajta ember aki bármit megtehet..régebben volt arra példa hogy az utcán sétáltunk és véletlen nekem jött egy idióta picsa aztán bocsánatot kert, a feleségem már egyből elkezde azt hogy mit nézek ra mit szólok hozza biztos meg akarom baszni, nem bírta megérteni hogy nekem jött mert nem figyelte merre megy és bocsánatot kert, erre mondta ne magyaráztam meg mert o tudja hogy biztos baszni akarok vele és hogy bejön nekem, de viszont ha o meg ránéz egy faszira vagy egy csajra ( utólag bevallotta hogy a másik nemhez is vonzódik) akkor nekem kuss van mert engem szeret, meg volt ra példa hogy egy másik csajjal beszélgetett messengeren és elkezdtek szexuális dolgokról beszélni hogy ki mit tenne a másikkal ha közel laknanak egymáshoz stb..számon kertem ez mi és úgy állította be magát mintha o lenne az áldozat és akkor is en voltam a szar, meg hogy ha azt nézem ki belőle hogy meg csal akkor o elmegy x napra ide oda vagy szedjem a cuccom aztán menjek el..meg o volt felháborodva hogy hogy merem számon kérni

-Aludni képtelenség mellette mert állandóan filmet néz ha kell reggeltől éjjel 1-2-ig( ráérős mert szülési szabin van) szépen is mondtam neki meg csúnyán is hogy korán kelek, ne tartson fent (nehéz fizikai munkát végzek, és a nap végére kivagyok teljesen ) kapcsolja le legyen szíves aztán aludjunk, akkor is én vagyok a szar ( 1 szobás a ház ) ordít a tv meg minden amikor ő nézi, és azt mondja nekem amikor mondom neki este 10-11 körül hogy aludjunk, aludjak, de nem tudom vele meg értetni sehogy hogy tv mellett nem tudok aludni főleg úgy nem ha visít a köcsög tv..és még ő van felháborodva hogy nem csinálhatja azt amit akar, tele van a fasza az egésszel, nekiáll akkor is bunkózni meg megsértődik. Naponta 4 órákat alszok o meg vígan 9-11 órákat. Már annyira ki vagyok hogy karikasak a szemeim meg ebbe az elmúlt 4 évbe ránézésre öregedtem 5 évet majdnem és már a munka se megy úgy ahogy régebben, már haza menni sincs kedvem munka után mert tudom mi vár rám..vannak olyan napok amikor hétvégét is bevállalok a munkahelyen csak azért hogy ne kelljen otthon lennem

-amikor pl bele kezdek egy temaba, akkor folyamat félbe szakít, nem hallgat végig..képtelen végig hallgatni az embert, bele kezdd egy másik témába ami nem is ahhoz az adott témához kapcsolódik, ha meg megjegyzem neki hogy ha nem érdekli a téma szóljon nyugodtan, vagy ha megjegyzem neki hogy legyszives hallgass már végig, akkor o van felháborodva meg olyankor is en vagyok a szar meg o van meg sértődve és azt a választ kapom hogy “jóóó” vagy “jóvanmá”

-ha van egy adott dolog amit kitűz maga elé, mint pl akar egy macskát a házba, én meg nem mert elég sok állhatunk van megélni is alig bírunk, akkor neki áll hisztizni, és csak idegesít a témával hogy o neki ez kell, ezt a macskát találta mit szólok hozzá stb..hiába mondom neki hogy nem kéne nem bírunk megélni főleg emiatt a háborús helyzet miatt..de csak azért is..hiába mondom véleményt le se szarja, megsértődik és ilyenkor is en vagyok a szar, miközben en jót szeretnénk magunknak, és ha majd anyagilag megtehetjük akkor majd esetleg lehet akkor róla szó

- a közös gyerkocrol annyit hogy amióta megszult, a gyerekkel képtelen foglalkozni, le se szarja.. és inkább atadta a nagyszuleinek

- akárhányszor egyet kimozdulunk, tegyük fel bemegyünk egy helyre és meg iszunk valamit vagy bármi, mindig csak az exeiről tud beszélni, mindig minden alkalommal ugyanazt mondja el hogy hogyan bántak vele stb..és kb most ugyanezeket műveli en velem, tudja jól hogy nem így kene velem bánnia mert saját maga bevallotta de ugyanúgy csak csinálja

- Bármi betegség utol éri pl nátha vagy megfázás, már a legrosszabbra gondol hogy neki tüdőgyulladása van, tüdőrákos

- Jó múltkor sokat nézett dokumentum filmeket gyilkosokrol meg pszichopatákról meg démonűzős filmeket, aztán elkezdi nekem be mesélni hogy ő úgy érzi hogy egy gyilkos legbellul mert sokat fantazial arról hogy valakit meggyilkol 😂meg hogy őt megszállta egy démon azért viselkedik így

- O olyan fajta hangulat ember hogy ha neki szar napja van mert éppenséggel valaki fel baszta agyilag akkor mindenkinek szar napja kell hogy legyen, önsajnáltatja magát csak azért hogy rá figyeljenek

- A zenei ízlésem is állandóan fikazza, miért ezt hallgatom, miért ilyen zenét hallgatok, úr isten vagy halkitsam le vagy menjek fulesre inkább..stb.. öt zavarja, jó rendben tudomásul vettem nem hallgatok zenét mellette mert neki nem tetszik, de ha o hallgatja fullon a zenéket amiket en nem szeretek akkor már megint az van hogy vagy akkor dugjam be a fulem ha zavar vagy az hogy zenét se lehet hallgatni, és tele van a fasza meg elmegy 🤔 szoktam kint fat vagni és viszek hangszórót ki hogy hallgassam kint a zenét hamar o nagysága miatt bent nem lehet..bele köt abba hogy miert viszem ki a hangszórót mert o zenét akar hallgatni vsgy azt dobja ra a gépre és néz egy filmet, mondom van itthon 3-4 hangszóró ott van használja az egyiket, erre megint csak megsértődik és elkezdi a magáét mondani aztán jön a híres nekem is szar napom van neked is legyen akkor az,amikor meg oda adom neki vissza a hangszórót hogy akkor itt van viszek ki másikat, akkor már nem kell neki

- Nagy ritkán kifejezi azt ténylegesen hogy szeret, meg gondolom hogy lelkiismeret furdalása van és bocsánatot ker mindenért amit tett meg amilyen szokott velem lenni, de ugyanúgy folytatódik tovább minden

Tudom hogy az lenne a legjobb ha át beszélnék vele mindent, de nem lehet..elköltözni nem tudok mert a szüleim ahogy meghaltak miután elkoltozem, eladták a házat, szóval sehova se tudnék menni, a barátaimra nem tudok szamitani mert be keverte a szart minden barátomnál csak hogy ne beszéljek senkivel se és ne szamitsak senkire se és hogy csak az övé legyek senki másé, és most a barátaim szemébe egy szar vagyok, egy papucs. Ha el is mennék onnan sajnos utcára kerülnék, tudom hogy az o hazába lakok az o játékszabályai szerint kell lennie a dolgoknak, de ez egy kicsit már túlzás.

Köszönöm ha végig olvastad.



2022. nov. 9. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Pszichológus a legjobb megoldás. Ezer oka lehet, hogy ilyen. Lehet valami gyerekkori, de az is lehet, hogy akut téma.

Persze ehhez be kellene látnia, hogy erre szüksége van és azt is, hogy veled akar-e élni vagy mással, netán egyedül.

2022. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem olvastam végig, már az eleje is kemény volt. Minek vetted el?
2022. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Alapból hülye természete volt.

Sztm most depressziós is.

Vannak munkák szállásal, utcára nem kerülsz...ha csak ideiglenesen is.

Ahhoz, h dokihoz menyjen neki saját magának kell beátnia, h segítség kell.

A gyerek most akkor mindig nagyszülőknél van vagy ki neveli?

2022. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Azonnal otthagynàm, akkor albérlet,munkàsszàlló bàrmi, aztán megnézném ő miből élne meg... undorító nőszemély,hozzà se tudnék érni,se elviselni egy percig se...
2022. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem olvastam el egészen, csak atneztem. Nem látom azt a részt, hogy leírnád veled mi a probléma.


Pl, beteg és rögtön komoly dologra gondol, te ebben tudsz neki megnyugtatást adni?


Tévézik este, ezt értem én is ilyen vagyok, erre megoldás lehet, hogy fülhallgatóval nézze, mint ahogy te zenét hallgatsz.

Ha hozzábújsz, idegbajos. Szoktál úgy is bújni, hogy nem akarsz szexet?

Ha nem sikerül valami elsőre és idegbajos próbálod okoskodás helyett, hogy hogyan kéne csinálnia lenyugtatni, hogy nem nagy kunszt, hogy nem sikerült?


Nem hibáztatni akarlak téged, csak nem látom sehol, hogy hol vagy ebbe, mint partner aki próbálkozik, hogy jobb legyen ez, mintha csak kívülről pislognál, hogy mitől ment el az esze..


Leülni és elmondani neki, hogy ezt már nem bírod elviselni amit amúgy meg is értek. Ha fél egy kicsit, hogy elveszít akkor próbáljon változtatni ezen a szörnyű természetén.

Amit, mint párja teszem hozzá, te is befolyásolsz kicsit.

2022. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

5 vagyok.

Ja fél éves gyerek.. ezekből a dolgokból hány olyan van ami a gyerek születése után jött? Van amire lehet mondani, hogy a fáradtság teheti?

2022. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyűjteni magadnak albérletre.
2022. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hááát komám, azonnal tipli. Ebbe te fogsz tönkremenni egyedül, senki más.

A múltat, ki volt a hülye, ne vesézzük.

Inkább most szenvedj a válás után akár egy évig, és jöhet valami jobb, mint fél életedet úgy éld, ahogy leírtad.

Rugd ki ezt a hülye tyúkot a francba.

2022. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!